Jemné ochlpenie u trojročnej dcérky

22. máj 2020

Mamicky je normálne ze dcérka (3r.) ma na cikulke na jemnucke blede chlpky?.. Uplne maličké a voľným okom je ich sotva vidieť a su take svetlo žlté.. Nikde inde nema chlpky..

elizeenka
22. máj 2020

Je to úplne normálne. Moja mala od malička teke a na chrbáte tmavé aj na rukách. A teraz ide mat desať rokov v júni a už ma cikulu ochlpenu, čo som prekvapená, že skoro.

autor
22. máj 2020

@elizeenka ďakujem 🙏 ona ma len tam ale su velmi malicke a svetlej farby

elizeenka
22. máj 2020

Dnes sú tie detičky vyspelejsie, ja už len čakám kedy dostane ms, lebo sem tam už aj svetlý výtok ma.

autor
22. máj 2020

@elizeenka a mala tvoja aj predtým na ohanbi?

elizeenka
22. máj 2020

Áno, ved vravím. Od mala také svetle, teraz už tmavé

zazvorka87
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
autor
22. máj 2020

@elizeenka sorry ze tolko vyzvedam a kedy sa jej objavili tie svetle na ohanbi?

autor
22. máj 2020

@zazvorka87 ja viem len vsade citam ze tam v tych miestach by nemali byt vobec žiadne a ona ma na vrchnej casti cikulky smerom hore k brusku take malinke svetle.. Asi fakt len zbytočne panikarim🤦‍♀️

zazvorka87
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
elizeenka
22. máj 2020

Tak možno v 2 rokoch ich tam začala mať. Bud rada, že je zdravá.

hanakratka83
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
hanakratka83
23. máj 2020

Je to normálne, keď sú rôzne po tele chĺpky. Myslím, že dosť hrá úlohu dedičnosť. Pokiaľ bude mať mamička viac chĺpkov po tele, tak bude a alebo nebude mať dostatok nejakých hormónov a povedala by som, že to zdedí aj dieťa a alebo sa ten hormón môže dostať do tela dcéry dojčením. Ak je to len málo chĺpkov a ako píšeš len jemné, tak by som to neriešila. Malá mala taky chĺpky rôzne po tele veľmi skoro.

autor
23. máj 2020

Dnes som ai vsimla ze tie malicke chlpky ma aj inde nozky, chrbatij

tatianasevcikova
26. máj 2020

Celé telo je pokryté chlpkami je to aj ochrana a úplne normálne 👌