• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Kaká čierne hovienka. Čo mu môže byť?

19. februára 2009 
moj maly kaka čierne hovienka.davam mu len humanu ha a čajiky.vobec uz neviem čo s nim.poradi mi niekto?
18. feb 2009 o 17:18  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ake stare mas dietatko a kaka pravidelne ? Je zapeceny ? A iba raz ci uz castejsie ?
18. feb 2009 o 17:44  •  2 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
beelinka,tak moj maly bude mať zajtra 4 mesiace.kaka pravidelne,nie je zapečeny a ma to uz asi 3 den.inak vizera zdravi,ani neplače od bolesti tak neviem
18. feb 2009 o 18:58  • Odpovedz  • Páči sa mi to
evka, nezmenila si značku čajíka či mlieka? neužíva malý železo?
18. feb 2009 o 19:19  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
tak mliečko radčej nemenim.a čajiky mu davam hipp na dobru noc,feniklovy alebo bilinkovy.takze neviem a zelezo mu nedavam
18. feb 2009 o 19:29  • Odpovedz  • Páči sa mi to
nemusi sa choroba prejavovat, skus si kupit sterilnu skumavku na stolicu zober vzorku a odnes na rozbor lekarke, za to nic nedas. a budes vediet na com si. ja osm to tak robila vzdy ked sa minieco nezdalo a povedia ti vsetko sj to ci nema nahodou na nieco alergiu ako kravske mlieko a podobne. nehovorim ze to musi mat ale je to jedno z riesení, drzim palceky.
18. feb 2009 o 19:48  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Pappo ma pravdu my sme to mali tiez ale ja som to nejako neriesila lebo maly bol v pohode, a nam to prelo. Ak to bude mat aj zajtra skus brnknut doktorke a ona ti asi lepsie povie a budes aj kludnejsia. :wink:
18. feb 2009 o 21:31  •  2 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
tak dakujem za všetky rady.uz sme nato prišli.malemu nestačilo mliečko,takze som mu začala robiť aj dake kašičky a uz je to v pohode. :slight_smile: :grinning: ale som rada
19. feb 2009 o 12:05  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Tvoj príspevok