Kaká čierne hovienka. Čo mu môže byť?

eva770
18. feb 2009

moj maly kaka čierne hovienka.davam mu len humanu ha a čajiky.vobec uz neviem čo s nim.poradi mi niekto?

beelinka
18. feb 2009

Ake stare mas dietatko a kaka pravidelne ? Je zapeceny ? A iba raz ci uz castejsie ?

eva770
autor
18. feb 2009

beelinka,tak moj maly bude mať zajtra 4 mesiace.kaka pravidelne,nie je zapečeny a ma to uz asi 3 den.inak vizera zdravi,ani neplače od bolesti tak neviem

annag
18. feb 2009

evka, nezmenila si značku čajíka či mlieka? neužíva malý železo?

eva770
autor
18. feb 2009

tak mliečko radčej nemenim.a čajiky mu davam hipp na dobru noc,feniklovy alebo bilinkovy.takze neviem a zelezo mu nedavam

pappo
18. feb 2009

nemusi sa choroba prejavovat, skus si kupit sterilnu skumavku na stolicu zober vzorku a odnes na rozbor lekarke, za to nic nedas. a budes vediet na com si. ja osm to tak robila vzdy ked sa minieco nezdalo a povedia ti vsetko sj to ci nema nahodou na nieco alergiu ako kravske mlieko a podobne. nehovorim ze to musi mat ale je to jedno z riesení, drzim palceky.

beelinka
18. feb 2009

Pappo ma pravdu my sme to mali tiez ale ja som to nejako neriesila lebo maly bol v pohode, a nam to prelo. Ak to bude mat aj zajtra skus brnknut doktorke a ona ti asi lepsie povie a budes aj kludnejsia. 😉

eva770
autor
19. feb 2009

tak dakujem za všetky rady.uz sme nato prišli.malemu nestačilo mliečko,takze som mu začala robiť aj dake kašičky a uz je to v pohode. 🙂 😀 ale som rada