Kakanie štvormesačného dieťaťa

jessiejess
12. nov 2016

Baby mam otazocku.Mala ma styri mesiace a zacala som ju prikrmovat,raz za den varenu mrkvu a zemiak.Nekakala uz styri dni,doteraz kakala kazdy den,maximlane kazdy druhy aj to malokedy.Vacsinou kazdy den.Je to normalne?Ze sa zacala prikrmovat tak preto nekaka?Alebo treba ist ku doktorke?Mate s tym skusenost nejaka?Mala je kludna,brusko ju neboli.Prdiet prdka,ale kakat nie :( Dakujem

katche
12. nov 2016

Ked si nepokojna, zavolaj doktorke a spytaj sa, je to lepsie ako hned ist medzi chorr deti, aby ste si nedoniesli nejaki skolkarsku pliagu. Povie ti co robit

altair
12. nov 2016

Mozno ma zapchu, u mojej sa to tiez stavalo na zaciatku prikrmovania. Uvar susene slivky, potom ich popuc tak aby voda bola hneda, a daj jej tuto vodu. Ja som davala par lyziciek, lebo viac nechcela, no aj tak to zabralo a este v ten den sa vykakala.

pribinak
12. nov 2016

Podla mna je to príliš skoro a jej trakt este nie nepripravený

sibalka21
12. nov 2016

Je to normalne ked zacinas s prikrmami, ale tiez si myslim ze je malinka na to aby si jej kazdy den davala nejaky prikrm a preto ju zapeka, lebo jej trakt nieje pripraveny.. My sme tiez davali od 4teho mesiaca ale tak dva tri krat za tyzden, urcite nie kazdy den

3petka
12. nov 2016

@jessiejess mojmu sa skor upravilo kakanie po prikrmich. Ked bol na um tak kakal raz za dva dni. Akonahle sme zacali prikrmovat tak aj dva krat do dna.

3petka
12. nov 2016

Zacali sme ale zaciatkom piateho meaiaca. Kazdy den

katriona1
12. nov 2016

dceru jsem taky začala řikrmovat mrkví a potom rýžovou kaší a i přes to, že do té doby měla spíš řídkou stolici, tak po mrkvi a rýži začala mít zácpy, takže jsem jí je potom dávala jenom v malém množství občas a dávala jsem vločky, švestky, brokolici, ale to už byla větší, takže při druhém dítěti začnu přikrmovat dýní ( dá se koupit i ve skleničce ) a kukuřičnou kaší a batátem