Kaloba - účinok

anoushka33
28. nov 2021

Ahojte, poznáte tieto kvapky? Kalobu nám odporúčala lekárka pri vírusovej infekcii horných dýchacích ciest. Máte skúsenosti? Je to antivirotikum? Na letáku sa píše len na čo to je, nie účinné látky. Ďakujemm

nikpa
28. nov 2021

@anoushka33 u nás 0 bodov

tarra6
28. nov 2021

@anoushka33 píšu len, že je to kvapalný extrakt z koreňa muškátu pelargonium sidoides a ďalšie zložky sú glycerol, etanol a čistená voda.

25daniela
28. nov 2021

@anoushka33 u nás zabralo

sense
28. nov 2021

Mne to pomohlo

zara0201
28. nov 2021

Zabral perfektne. Ale teda antivirotikjm to nie je.

mima172
28. nov 2021

Ja som ich davala dcére, doteraz každé "sople" u nej trvali 2, či 3 týždne a keď som pri poslednej chorobe nasadila kalobu, tak do týždňa bola fit. Ci je to vďaka tej Kalobe neviem, no je to jediné, čo som "robila" inak ako doposiaľ.

julliska
28. nov 2021

@anoushka33 pelargonium sidoides je jedno z najviac preskúmanych fytofarmak a ma široké spektrum účinku, vrátane antivirotickeho, antibakteriálneho, hlien rozpúšťa atď.. Treba užívať tak ako píše výrobca a účinok sa dostavi,dolezite je ale nasadiť ho hneď pri prvých príznakoch. Dcére začnú sople - nasadím a do 3 - 4dni ma po sopli

otazka1
28. nov 2021

Môžu ju tehotné,neviete?

ingush616
28. nov 2021

@anoushka33 u nás jednoznačne zabralo. Mala začala troška sopliť, začala som jej to dávať a nezhorsovalo sa to, ja som bola pri nej chorá, aj ocino a ona nič okrem soplikov.
Môžem len odporučiť.

dzulli1980
28. nov 2021

U nás je Kaloba TOPKA na zadné sople, zatekajúce hlieny, dcére dávam kvapky, my s mužom tabletky ... len ju treba nasadiť hneď pri prvých príznakoch choroby.

marianna_peskova
29. nov 2021

@anoushka33 Synovi vždy zabrala do dvoch dní. Vrelo Kalobu odporúčam!

nikushka2012
29. nov 2021

U nás zaberá spokojnosť naozaj či u dospelákov či deťoch treba začať brať hned od začiatku.A pokial neustúpi chorôbka.

kamatopo
29. nov 2021

@anoushka33 👍👍👍

suzanah181
29. nov 2021

@anoushka33 ja som skúšala 1x nedávno u detí.. dcéra bola chorá a malý začal soplikovat tak som mu nasadila a neprepukla u neho choroba.. skúšam ja na sebe teraz lebo ma škriabe hrdlo už 2den.. inokedy by som už mala silnú nádchu zatiaľ len to slabé skriabanie v hrdle tak snáď pomôže aj mne a prejde to rýchlo.. osobne by som odporučila kalobu

andrea_ff
29. nov 2021

Zaujimave. Ja som na sebe skusala asi 3x (ked som od syna chytila stale nejale sople so skolky)....a u mna ziadny ucinok.....
Ale teda viacere to chvalite....tak mozno tomu dam sancu. Ja som teraz kupila inhalator, tak verim, ze aj to pomoze.....

suzanah181
3. dec 2021

@andrea_ff tak takmer po týždni užívania u mňa super výsledok..skriabanie hrdla prešlo a nič viac sa nepridalo aj napriek tomu že deti boli choré veľmi aj som 5 noci s malým spala lebo kaslal neskutočne a bála som sa že sa povracia..takže kaloba za mňa top.. budem mať stále v zásobe v domácej lekárničke 😊

suzanah181
3. dec 2021

@andrea_ff ešte dodám že manžel nebral kalobu a je teraz veľmi nachladeny aj kašle.. takže od detí sa nakazil a pritom on nezvykne..tak nabudúce aj jemu nasadím

andrea_ff
3. dec 2021

@suzanah181 mozno mu dam sancu najblizsie. Ja som teraz kupila inhalator...tak snad pomoze, ked budu zase sople

malicka1986
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
banyka
3. dec 2021

@anoushka33 mne zabrala uz velakrat, hned na zaciatku ked citim ze ma skriabe v hrdle, hned si ju nasadim a pomoze. Aj som z toho prekvapena, lebo predtym mi nic z volnopredajnych liekov nezabralo a tato Kaloba zabera 🙂

otazka1
3. dec 2021

@malicka1986 vidíš a v lekárni mi povedali dve magister,že áno..napríklad aj na smectu mi povedali,že môžem pritom našom našla na nete článok,že nie🤷‍♀️

bagerka
3. dec 2021

Aj ja odporúčam! Vzdy keď vidím, že idú na večer sople, dám kalobu a naozaj do 5 dní je fit

malicka1986
Odpoveď bola odstránená
Zobraz