Kampaň menej nezdravých sladkostí v školskom bufete

zvedavamt
12. jan 2012

Aké máte vy skúsenosti vo vašej škole? Ste spokojné s ponukou školského bufetu, hlavne čo sa týka nápojov a ponuky jedál použitelných namiesto desiaty.
🙂 kto sa pridá k tejto kampani?

anjelicek26
12. jan 2012

Nasi nemaju bufet ;) A do skoly na desiatu si mozu nosit vyhradne ovocie. Takze je to ok ;)

zvedavamt
autor
12. jan 2012

u nas maju aj mliecny automat,co ma moc neteši. Aj družinarka sa stazovala,ked idu deti ešte pred obedom na to studene mlieko a vychlencu ho nalačno.

titkovamiriam
12. jan 2012

Kedže mam dieťa na strednej skole tak u nich je to OK,na zakladnej sa ukaze až rok a pol.No čo si pamatam tak mavali mliecne automaty na karticky co mali kredit to bolo celkom fajn ,viac ma jedovali tie kofeinove,ktore neskor museli zo skoly preč.na zakladke klasický bufet nebol-desiaty a caj si deti nosili z domu.

zvedavamt
autor
21. jan 2012

no aku raritku si kupila naša Lalka v bufete :
beyblade /lebo to už každy z triedy má a stojí to "len 2e/, hračka, nalepky a lizatko - ktore obsahuje 12, slovom dvanast umelych farbiv 😲
mali sme rodičko a bufet sme nahlasili na prešetrenie ponuky,tak som zvedava,lebo vraj to tak byva skoro kazdy rok, ze sa niekto stazuje,zlepši sa to na chvilu a zase ...