Kašeľ a soplík u 3,5 ročného chlapca

katulienkahcl
22. nov 2012

ahojte.vie my niekto poradit co by bolo dobre dat 3,5rocnemu chlapcovi ktoremu cez vik.koncia ant.je cez den trocha nachuchmani-kasel sem tam aj soplik.dakujem

evelin325
22. nov 2012

šípkový čajík s medíkom a citrónom alebo s vitamínom C, veľa ovocia a zeleniny, slepačí vývarík, vyhýbať sa mliečnym výrobkom, sladkostiam a mäsu, nám veľmi pomáhajú pri soplíkoch a kašli homeopatiká, veľmi rýchlo nám choroba prejde 🙂 držím palce

xlucia
22. nov 2012

@katulienkahcl suhlas s evelin a preplach slanou vodou nos

majka1981
22. nov 2012

@katulienkahcl nam odporucila lekarka majorankovy caj s medom proti kaslu, velmi chutil a dobre zabral 🙂
aj u nasvelmi dobre zaberaju homeopaticke lieky

bubelko
22. nov 2012

@katulienkahcl nam sa osvedcil na kasel cibulovy sirup a vela pit. na sopel nam zabera nakrajana cibula pri postelï, taktiez nechat kupat v teplej vode pred spanim - to tiez vytiahne sople z nosa.
okrem toho, na noc natieram hrudnik a chrbat eukalyptovou mastou - pomaha aj na oboje.

onellyo
22. nov 2012

ja si myslim ze sirupom na vykaslavanie nic nepokozis ci???
nam ked maly kaslal bral antibio.. a k tomu sirup ,,ant,,na zapal baakteriu
a sirup aby vykaslal,,, a neostalo to v nom ,,,tie hlieny

matozazzo
22. nov 2012

@katulienkahcl Ahoj, spravne som pochopila, ze berie antibiotika a kasel neustupuje? Mam skusenost so starsou, ze ak kasel neustupil, ant. nezabrali. Teraz uz rovno pani Dr. vezme vyter, pockame den-dva a nasadi take antibiotika, ktore zaberu. Lebo ked zacala kaslat a riesila som to len kvapkami a domacimi receptami (cibulovy caj atd.), po 4-5 dnoch bol stale kasel... Aj teraz ma hemofila influ... (nepamatam) a kasle jak stary dedo a to viem, ze uz musia antibiotika, lebo to inak neprejde :( A ked ich zacne brat, uz na 3 den prestava kaslat... Na soplik nam zaberaju kvapky Nasivin detsky a naparovat sa... ale nie vzdy chce 🙂 Toho hemofila ma kazdy z nas, ale su obdobia, ked je oslabena imunita a "udrie".

julinka28
22. nov 2012

Ahoj,moja menšia tiež ma tak ako tvoj a som už hotova,už neviem čo na kašel aj sopliky,pred tyždnom dobrala dvoje antibiotika a zase začina kašlat,ale ma taky dusivy ako keby mala niečo v hrdle a jej to vadi,teraz mame stoptussin,tak tretie antibiotika jej už nedam,lebo často ich uživa a mam pocit že už je imunna,nezaberaju jej,u staršej dcerky bolo tiež take iste ked bola v jej veku ale ju to prešlo,ešte nam zaberal aj sirup Sinecod s nim mam dobre skusenosti.

dominika311
22. nov 2012

My sme mali 6 tyzdnov kasel,taky drazdivy...nic nepomahAlo,3 sirupy sme vybrali,testy,vytery nam robili..a nic.. Teraz mame antibiotika Klacid,sirup Trifed a ditustad a huraa asi to uz prechadza 🙂

onellyo
23. nov 2012

no dievcence,,,teraz ma napadlo ,,,ako pisete o kasli ,,my sme boli uz aj v srobarovom ustave,,
v dolnom smokovci ,,a tam sa vela aj vysetruje reflux,,, prejavy kasel ako prve u vacsiich deti ,,

lentuska
25. nov 2012

@katulienkahcl
No urcite nejake probiotika na znicenu crevnu mikrofloru po uziti ATB. Pises, ze to dobral a stale pokasliava? Moze sa stat,ze telo uz nereaguje na ATB?
Hovori ti nieco bioregulacna medicina alebo mitochondiralna medicina? skus si zajst na biorezonancne vysetrenie s nim a tam ti presne povedia, co malemu je a predpisu aj specialnu liecbu prir. preparatmi. Ja ked mame nejaky problem inde ani nechodim...kukni si https://www.modrykonik.sk/katalog/firma/aurolea/
Tuto sme spokojni a za tych 15€ co to stoji + ten pristup lekara, tak to sa neda porovnat s doktormi v nemocnici...ved ti chudaci pod tlakom birokracie ani na nas nemaju poriadne casu....