Kašeľ a soplík u dieťaťa

nellka21
22. sep 2022

Ahojte mamy, uz neviem čo tomu decku dat. Trapime sa vyše 3 týždňov. Najprv mal suchý dráždivý kasel, kazali stoptusin sirup. Preslo to potom do hlienoviteho dráždiveho, kazali mucosolvan. Neprechadzalo to tak dr nasadila trifed+pamycon do nosa. Nic stale kasel stale sopel. Dala zinnat ATB+ sinupret+zyrtec do nosa.
Ludia boží mesiac presiel a decko rovnako choré.
Kto ma skúsenosti ale fakt nieco co zaberie lebo uz to je naozaj neúnosné.🤧 (3.9r)

nellka21
autor
22. sep 2022

@nellka21 covid nemá

fiafia
22. sep 2022

@nellka21 a aj mu brali krv?crp? Stery?

panizima
22. sep 2022

@nellka21 na imunitu ste dali?

nellka21
autor
22. sep 2022

@fiafia nic mu nerobila

nellka21
autor
22. sep 2022

@panizima berue vitaminy uz dlhšie bekomplex, C, imuniglukan i komplexne vit

panizima
22. sep 2022

@nellka21 skúste aloe vera

nellka21
autor
22. sep 2022

@panizima co konkrétne

luccija
22. sep 2022

Preco mu dala ATB bez CRP?
Mala mu zobrat aspon vytery, krv mykoplazmy, chlamydie...no skore uzdravenie, ale nepaci sa mi jej postup

fiafia
22. sep 2022

@nellka21 tak ja už by som už do neho nič nedala kým sa tieto vyšetrenia nespravia. Bezmála mesiac liečiť dieťa a nevedieť načo 🤦 moja dcéra takto mala moraxellu, raz ATB rezistentne takže zbytocne, toto sa u nej dlho ťahalo. Ja by som na tomto rozhodne trvala

deniskap
22. sep 2022

@nellka21 mne maly ked sa nakazil,tiez takmer mesiac sa to s nim tahalo. Ked uz aj po 3-4t mal hrozny kasel,sla som opat k doktorke,ta ho pozerala,ze vsak hrdlo ciste,dychanie ciste,nema dovod kaslat. Tak mu dala sirup od alergie a decko takmer 5 mesiacov nezakaslalo. Takze ak je to alergologickeho povodu,mozes do neho tlacit atb a kadejake sirupy,je to uplne zbytocne.

panizima
22. sep 2022

@nellka21 konkrétne Aloe vera Barnys

maggiba
22. sep 2022

@luccija @fiafia Uplne suhlasim.
Kompletne vytery a vysetrenie z krvi (a nepohnem sa z ordinacie, kym to nespravi a moze mat nazvat aj Google/modrykonik matkou). A az potom sa odpichnut, ked pridu vysledky. Deti nie su pokusne kraliky! Normalne ma nahneval (aj skaredsie by sa dalo) pristup pediatricky.

luccija
22. sep 2022

@maggiba ano, moja dcera bola na sono dutin a tam sa zistil zapal a preto jej zatekalo.Som si myslela, ze CRP uz robia vsade automaticky

nikpa
22. sep 2022

@nellka21 Zinnat, Trifed a Pamycon to je dosť slušná kombinácia. Ak je dieťa aj po tomto choré, mal mať urobené vytery, krv aj sono hrudníka. Neviem či dr. spí v ordinácii alebo čo ale asi jej treba povedať čo má robiť. ..