Každodenná bolesť hlavy u 12 ročnej dcérky

babo561
30. nov 2021

Ahojte. Mám dcéru, ktorá bude mať tento rok v decembri 12 rokov. Už asi rok ju neustále bolí hlava. Skoro každý deň. Sú to silné bolesti. Dcéra je inak zdravá, málo chorľavá a dobre sa učí. Jej lekárka z toho nerobí žiadnu vážnu vec, dokonca si myslí, že si to dcéra vymýšľa, no ja viem, že nie a verím dcére, lebo máme veľmi dobrý vzťah a vidím to na nej. V júni bola kvôli tomu v nemocnici 2 týždne, kde jej robili všetky vyšetrenia od MR, očné, psychologické, neurologické, gastro, reflux a röntgen chrbtice z každej strany. Nezistili nič. Výsledná správa zo všetkých vyšetrení je, že je zdravá. Ale bolesti sú na dennej báze. Máte s tým skúsenosti, že čo by to mohlo byť, prosím?

babo561
autor
30. nov 2021

@jana_eyre_2 u ortopéda sme boli ako prvé a u neurologicky ako posledne. Nikto nič nezistil. Ani psychológ, ani v nemocnici a dokonca ani pneumolog.

nttnnt
30. nov 2021

moze mat aj potravinovu alergiu alebo boreliozu-a nie nemusela mat tento rok kliesta prenasa to vsetok krv sajuci hmyz a moze to byt aj rok dva stara zalezitost kym sa to takto prejavilo ze ste aj zabudli

jana_eyre_2
30. nov 2021

@babo561 aha.. ešte potom môže byť že to je ovplyvnené hormónmi, už dostala menštruáciu? Žeby to súviselo.. musí to byť dosť nepríjemne, bolesť hlavy je hrôza..

babo561
autor
30. nov 2021

@jana_eyre_2 ešte nie. Ale rok ju boli hlava každý deň?

babo561
autor
30. nov 2021

@michaela789 doma všetko ok. Stres žiaden. Škola super. Psychologicka aj napísala v správe, že dieťa je úplne v poriadku, že nemá žiadne psychické problémy.

babo561
autor
30. nov 2021

@aaao krv jej brali niekoľko krát kvôli tomuto a stále ma všetko ok :/

babo561
autor
30. nov 2021

@ella_price na CT nebola, ale očný ju vyšetril. Zrak je ok.

babo561
autor
30. nov 2021

@luccija presne ako píšete. Migrénu má.

babo561
autor
30. nov 2021

@martul to už len dôverovať nášmu zdravotníctvu :/

ella_price
30. nov 2021

@babo561 Tak dúfam, že narazíte na dobrých lekárov a bude v poriadku 😔 držím palce.

puncs
26. jún 2024

@babo561
@babo561 Dobrý deň, môžem sa spýtať ako ste na tom u dcéry s bolesťou hlavy? Ja mám 13r dcéru ale už skoro každodenná bolesť hlavy, všetky vyšetrenia za nami, a nevedia nám pomôcť. Analgetika dookola. Ďakujem.