Kde kúpim koloidné striebro -sprej do nosa?

ollynka
24. jan 2020

Kde to prosím vás kúpim, vraj je to účinné na nádchu, po 3 dňoch vraj koniec. V lekárňach to nemajú a na internete som sprej do nosa nevidela. Alebo sa to inak aplikuje?

petruldo
24. jan 2020

ja mám klasicky koloidné striebro vo fľaši, kupujem na nete . na striekanie do nosa potrebuješ nejakú nádobu s aplikátorom, ktorý sa dá odšraubovať, ja používam z vincentky https://www.pilulka.sk/vincentka-nosovy-sprej-s... ja si do nej nalejem koloidné a striekam
teraz som našla aj s aplikátorom do nosa /teda to tak vyzerá/ https://www.pilulka.sk/koloidne-striebro-n-spre...

ollynka
autor
24. jan 2020

@petruldo ďakujem veľmi pekne,...aj to prosím ťa tak rýchlo zaberá ako to tu propagovali na internete?

martina8888
24. jan 2020

@petruldo môže sa to dávať aj úplne malým deťom prosím ta? 1-rocnym? Nemajú to uvedené v popise.

tinkatinus
24. jan 2020

@ollynka ja som brala z internetu ako malé kvapky do nosa v spreji normálne. Synovi to pomáhalo.

tinkatinus
24. jan 2020

@martina8888 od 3 rokov

nikpa
24. jan 2020

@martina8888 ja som s tym vytierala nos malému keď mal nádchu a mal asi 1rok, aj molušky na rukách som mu tým potierala a stratili sa, tiež na silno zapareny zadok som mu to dávala. Piť samozrejme deťom nie ale na takéto vytieranie kľudne.

nikpa
24. jan 2020

@ollynka kúp si klasickú fľašu kolidneho striebra v lekárni a dostaneš tam tiež kúpiť taky náhradný sprejovy alebo aj kvapkaci aplikátor.

limetka69
24. jan 2020

@ollynka ja som kupila v teta drogerie, a myslim, ze nieco fakt na nom je.

ollynka
autor
25. jan 2020

Ďakujem veľmi pekne všetkým, pomohli ste mi.

ollynka
autor
31. jan 2020

@petruldo no kúpila som si sprej do nosa, ale vyzerá ako čistá číra voda,...kúpila som to zo stránky dolenižšie uvedenej. Myslela som, že tam budú neaké čiastočky striebra.

limetka69
31. jan 2020

@ollynka koloidne striebro ma byt v tmavom skle vraj, ja som kupila pollitrove a davam ho do skleneneho rozprasovaca do nosa od vincentky

ollynka
autor
31. jan 2020

@limetka69 no prišlo to bez dokladu, pripadá mi to ako voľnopredajcovia. Neviem ani koľko krát to mám aplikovať.

petruldo
31. jan 2020

@ollynka ja mám číre, žiadne čiastočky

ollynka
autor
1. feb 2020

@tinkatinus ako často to aplikuješ,....nebol k tomu žiaden príbalový leták.

tinkatinus
1. feb 2020

@ollynka nebol...ale naštudovala som si inde. 1x denne sa to dava

tinkatinus
1. feb 2020

@ollynka aj detskej som sa na to pýtala.

vase_zdraviesk
Odpoveď bola odstránená
Zobraz