Kde zohnať detské bezšvové ponožky a pančušky

maminamatka
1. jan 2019

Ahojte mamicky.mate niekto skusenost ze sa vam dieta stazuje ze ho tlacia ponozky,pancusky v oblasti pri palcekoch kde sa spajaju ponozky/pancusky?Malej neskutocne vadi ten lem a stale sa na to stazuje.viete mi noekto poradit nejaku znacku pripadne ak mate tuto skusenost ako ste to riesili?dakujem

janifer
2. jan 2019

@maminamatka pancuchy nedavam, len leginy. Na von nosia podkolienky od Lasting, z vlny, ceska firma, kus okolo 15€, ale oplati sa, nohy su v teple. No a treba aj sirsiu spicku topanok asi?
Tieto mam odskusane, ale pozor je to vlna opatrne s pranim
http://web.lasting.eu/cs/detske/81452-wjs-689-z...

maminamatka
autor
2. jan 2019

@janifer dakujem za radu.len ona uz sa uz stazuje pri dani ponozky takze problem nebude asi v topankach ale dakujem za link. Kuknem.

janifer
2. jan 2019

@maminamatka este ma napadlo, leginy-termo mame z Tchiba, boli 2 ks v baleni za 9€, alebo na Sashe sa daju usit spodky z merino vlny, tam som zobrala kludne aj o 4 cisla vacsie spodky, lebo je to dost drahe a deti vynosia aspon 2-3 zimy. Od Zmatla.
A tie ponozky my kupujeme v Lidli, Tchibo... zatia sa nestazovali decka. Ale v zime na von vlna, aby bola noha v teple. Ani ja sama nenosim bavlnene ponozky na von v zime. Tie klasicke pancuchace byvaju problem, lebo to sa nazbiera v topanke, ani tam nemusia byt svy

tinak25
6. jan 2019

@maminamatka moja dcera ma vlnene ponozky od znacky diba. Sú vyssie. 3-rocna ich ma ako podkolienky. Najlacnejsie som nasla za 2,90€ na stranke plienkyzbavlnky.sk. Minulu zimu mala od surtex, ale su velmi hrube.

katarina1369
5. mar 2019

Ahojte, Ján mám so 4,5 ročným synom ten istý problém a už sme z toho obaja zúfalí :( presne ten šev nad prstekmi ho tlači - nemá to nič s topánkami, proste mu vadí už pri obúvaní samotnej ponožky. Doteraz nosím iba ponožky H&M take babatkovske (protišmykové) a boli skvele, no vyrábajú ich iba po číslo 27... a už ho tlačia. Nikde neviem nájsť alternatívu a každé jedno ráno mávame kvôli tomu scény. Ak máte nejaký tip na bezšvove detské ponožky, budem veľmi vďačná... Ja zatiaľ patram márne :(

miruslb
14. mar 2021

@katarina1369 dobrý deň, idem sa opýtať, či ste našli tie bezšvové pančuchy a ponožky lebo s dcérkou mám ten istý problém

luckap1987
30. júl 2022

@miruslb Dobrý večer, my kupujeme tieto🙂
http://www.zdravotneponozky.sk/kategoria/zdravo...