Kedy chodíte s 5 mesačnými deťmi k doktorke?

hu3hu3
18. feb 2014

Ahojte baby, mám 5 mesačné dieťa a ešte nebolo choré....Malé mi včera ochorelo a chcem ísť dnes k doktorke...Chcem sa Vás spýtať, že keď Vám ochorie bábatko tak idete k doktorke od rána medzi chorých ľudí alebo až do poradne aj keď nie ste objednaná....ďakujem za rady 🙂

yyyyanula
18. feb 2014

@hu3hu3 Zavolaj sestričke, deti do 1. roka by mali byť uprednostnené.

cicimon
18. feb 2014

A co mu je?

alami
18. feb 2014

@hu3hu3 s chorým nemôžeš ísť medzi zdravé detičky do poradne. Teda musíš ísť ráno. Podľa mňa(čo už asi nestíhaš) je najlepšie čím skôr ráno, kým je tam "chorôb" v tej čakárni, čo najmenej. Prípadne zavolaj sestričke, či by ťa nevzala nejak rýchlejšie, aby ti tam nenachytalo niečo.

somjankad
18. feb 2014

ja som chodila k doktorke vzdy skoro rano-vzdy sme boli medzi prvymi-kedze robi od 7.30 a autobusy z okolitych dedin prichadzaju v ten cas -väcsinou o 7.30 tam nik nebol... a moj nazor je taky,ze v cakarni za cely den sa nazbiera ovela viac bacilou ,ako je ich tam z rana...

moni244
18. feb 2014

my mame vyhodu ze nikdy nemusim ist takto skoro k doktorke, ja chodievam okolo desiatej, vtedy tam uz nikoho nema. ale my mame na sidlisku 4 pediatrov

hu3hu3
autor
18. feb 2014

@cicimon má teplotu 38 a sopliky, kaslik a dost chripoce....pre istotu by som chcela aby mi ho doktorka skontrolovala

namornicka
18. feb 2014

Choď čo najskôr ráno, bábetko v kočíku ti od druhých nemá veľmi šancu chytiť chorobu, to by ste tam museli dlho čakať. Do poradne určite nie, to sa nehodí, ani tebe by sa nepáčilo keby si čakala v poradni a prišiel by tam niekto s chorým dieťaťom. Neboj, postupne sa naučíš rozlišovať kedy treba ísť k lekárke a kedy nie a s väčšinou bežných chorôb si poradíš bez lekárky doma. Ja som tiež s prvými soplami prvorodenej išla, keď mala 5 mesiacov a potom už nebolo treba, pokiaľ to nebolo niečo vážnejšie.

nigguska
18. feb 2014

Ahoj,pokial viem,tak deticky su aj v priebehu dna u pediatricky uprednostnovane pokial maju menej ako jeden rok....ale ja som to aj tak pre istotu riesila,ze som zavolala,ze cca o 14:00 pridem,nech ma cakaju...

leanax
18. feb 2014

s chorými deťmi chodím ráno ku doktorke a do poradne poobede ked sú zdravé. bola som svedok ako doktorka upozornila chlapca stredoškoláka, že keď je chorý musí prísť ráno a nie poobede medzi zdravé deti. Samozrejme ho vyšetrila, ale upozornila ho na to.

hu3hu3
autor
18. feb 2014

dakujem baby....nakoniec som doktorke volala a povedala aby som hned prisla....zobrala nas hned dovnútra a ma chytene hrdielko a sopliky....je to moje prve dieta a strasne sa bojim co to moze byt, ale uz som spokojnejsia 🙂

monicm
18. feb 2014

@hu3hu3 radšej ísť stokrát zbytočne k dr. ako raz neísť a potom ľutovať.nech sa rýchlo drobček vylieči 🙂