icon

Kedy mali vaše deti kiahne?

Dnes o 09:04

Mali Vaše deti v detstve kiahne, ak áno v akom veku? Či vyrástli a obišlo Vás to? Ďakujem

avatar
patka06
Dnes o 09:08

Mala 6 ročná, dostala v škôlke

avatar
doriiis
Dnes o 09:14

13 ročný a od neho to chytila aj 8 rocna

avatar
ivik4
Dnes o 09:25

Moj 5rocny mal
Ja som ako decko nedostala hoci som bola v kontakte vela krat. Dostala som ich v tehotenstve ako dospela 👌👌👌

anonym_1edbe8
Dnes o 09:40

Deti 10 a 6, ja okolo 8-9 r, muž tiež tak. Svokrovci (70) ma presviedčajú, že ani jeden ešte nemal, ale nejako sa mi tomu nechce verit.

anonym_79c187
Dnes o 09:43

@anonym_autor
Taka choroba podla antiwaxerov neexistuje

avatar
lubhomira
Dnes o 09:48

@anonym_autor malý mal 3,5 roka, doniesol zo škôlky 🙂 ja mám 40 a nemala som vôbec, ani od syna som sa nenakazila 😁

avatar
petamich
Dnes o 09:59

Nas je ockovany, zatial sa mu vyhli 🙂 ma 5

avatar
ktobytobolpovedal
Dnes o 10:07

12 rocny doniesol minuly rok v maji zo skoly a mladsi, v tom case 5 rokov ich od neho nasledne dostal (chvalabohu, mame to za sebou 🤣)…

autor
Dnes o 11:24
@anonym_79c187

@anonym_autor
Taka choroba podla antiwaxerov neexistuje

@anonym_79c187 čo sú antiwaxeri?

anonym_95c04e
Dnes o 11:27

@anonym_autor Nemala nikdy. Ani protilátky na ne. A tak dostala v 16-tich očkovanie proti kiahňam.

avatar
kiki68
Dnes o 12:45

Nas je ockovany, ale vraj boli teraz nakazy okolo.

avatar
zuzuliatko18
Dnes o 12:49

5 rokov,.ja som mala pasovy opar, tak schytal odo mna. Planovala som ho dat zaockovat, ak by si tym.nepresiel.lred nastupom.do skoly.