Kedy mali vaše deti kiahne?
Mali Vaše deti v detstve kiahne, ak áno v akom veku? Či vyrástli a obišlo Vás to? Ďakujem
Moj 5rocny mal
Ja som ako decko nedostala hoci som bola v kontakte vela krat. Dostala som ich v tehotenstve ako dospela 👌👌👌
Deti 10 a 6, ja okolo 8-9 r, muž tiež tak. Svokrovci (70) ma presviedčajú, že ani jeden ešte nemal, ale nejako sa mi tomu nechce verit.
@anonym_autor
Taka choroba podla antiwaxerov neexistuje
@anonym_autor malý mal 3,5 roka, doniesol zo škôlky 🙂 ja mám 40 a nemala som vôbec, ani od syna som sa nenakazila 😁
12 rocny doniesol minuly rok v maji zo skoly a mladsi, v tom case 5 rokov ich od neho nasledne dostal (chvalabohu, mame to za sebou 🤣)…
@anonym_autor
Taka choroba podla antiwaxerov neexistuje
@anonym_79c187 čo sú antiwaxeri?
@anonym_autor Nemala nikdy. Ani protilátky na ne. A tak dostala v 16-tich očkovanie proti kiahňam.
5 rokov,.ja som mala pasovy opar, tak schytal odo mna. Planovala som ho dat zaockovat, ak by si tym.nepresiel.lred nastupom.do skoly.

Mala 6 ročná, dostala v škôlke