Kiahne a Tantum Verde

86tonka86
14. aug 2022

Ahojte idem si poradu, syn ma od soboty kiahne citala som ze sa na to moue davat sprej tandum verde, ten ktory je na bolest hrdla?! Ja to naozaj ten sprej? Mal kupel v hypermangane, ma uz pluzgiere. Nemam ani fenistil ani dithiaden kedze su na preepis a je nedela. Ako mu este ulavit od svrbenia? Dakujem za rady.

lucka_ke
14. aug 2022

môjmu zaberali len kúpele v hypermanagane a potierala som propolisovou tinktúrou, nič iné mu nezaberalo, ani Dithiaden nefungoval

lulu2014
14. aug 2022

@86tonka86 skuste zavolat na pohotovost ci vam nenapisu. Alebo kamoska ci suseda nema?!

beata_k
14. aug 2022

@86tonka86 Zaiaden tantum verde ani nic podobne. Raz denne okupat v hypermangane. Kade ake vodicky predlzuju schnutie pluzgierov. Fenistil alebo dithiaden pozhanaj. Fest to svrbi. Nedavno sme tym presli.

slavkadi
14. aug 2022

@86tonka86 môj keď mal kiahne, tak som potierala tantum verde, vatovu tyčinku som namočila v tantum kloktadle (nie sprej) a každý pupacik som potrela. Ale mal ich len zopár, nesvrbelo ho to, a neostali mu žiadne jazvy.

patka06
14. aug 2022

áno, je to ten sprej do hrdla, je úplne super,3-4x denne som nastriekala a bol pokoj, žiadny fenistil nebolo treba, po týždni bolo po kiahňach

86tonka86
autor
14. aug 2022

@lulu2014 uz som oslovula kamosky maju dithiaden tak som skocila vecer ak to bude neznesitelne tak mu dam

simona92101
14. aug 2022

@86tonka86 ja odporucam vsetkymi 10timi Betadine,po osprchovani tym ponatierat,nic nesvrbelo,krasne vysusilo,do tyzdna bolo po kiahnach.tantum verde som dcere striekala na jazyk lebo aj v ustach mala.

aktiz
14. aug 2022

@86tonka86 ja som pri oboch deťoch používala na odporučenie dr. tantum verde. Preliala som so ho do malého rozprašovača a striekala som. Rýchlo sa im to zahojilo. Odporucam.

jasminkaj
14. aug 2022

@86tonka86 áno mali sme Tantum Verde na kiahne poradený od pediatričky.. ale nie sprej, ale klasický výplach na ústa. Do tej vodičky som namáčala vatovú tyčinku a potom na pupáčiky.. Nič ju nesvrbelo, neškriabala sa.. Tekutý púder a podobné veci sú už dávno prežitok 🙂

86tonka86
autor
14. aug 2022

@beata_k ako casto moze byt kupel v hypermangane?

86tonka86
autor
14. aug 2022

@lucka_ke ako casto moze byt kupel v hypermangane?

beata_k
14. aug 2022

@86tonka86 raz denne

lucka_ke
14. aug 2022

syna to tak strašne svrbelo, že jeden deň bol vo vani 3x, potom už to bolo lepšie a stačilo raz denne, ale len veľmi slabučký roztok taký svetloružový urob

lustitova
28. mar 2023

@aktiz aj nam odporucila dr tamtum, dnes je druhy den co malej vystupuju vyrazky, natieram tycinkou kazdu jednu, nema ich vela a teda nestazuje sa vobec ze by ju to svrbelo.

yelhsa
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
yelhsa
Autor odpoveď zmazal
Zobraz