Kiahne na pipine

orieska325
2. jún 2019

Baby prosim.o radu,mala dceka 2.8r.ma 3.den kiahne 4kusky aj v pipine na zaciatku..strasne place ze ju to boli cez den stacilo pofukat teraz vecer nespi meta so sebpu narieka..dala som fenistil a nic natreta ke imunoglukanom ten uzivam.na cele telo..syn take problemy nemal..poradte prosim co na to ako jej ulavit.Vdaka.

kristina2412
2. jún 2019

@orieska325 ja som kupala v hypermangane a pomáhalo alebo si ho môžeš zarobiť aj do pohára a potierať jej to.

adulkas
2. jún 2019

@orieska325 ja som dala jeden deň dokonca aj panadol od bolesti inak sme potierali tekutým púdrom ale ak nemáš skus Sudocrem mojej to pomohlo.....

adulkas
2. jún 2019

@orieska325 inak sa mi najlepšie osvedčil cajovnikovy olej ale samozrejme nie na pipinu

mondolina
2. jún 2019

Ja som natierala s Tantum verde

orieska325
autor
2. jún 2019

Baby sory ja sa nepytam na to s cim ste natierali mna zaujima ci mal niekto problem s kiahnami tam dole..Cele telo natieram imunoglukanom to vsetko je v pohode ale tam dole..katastrofa.plac kope nohami zavija.😭

matafilipova
2. jún 2019

Ahoj. Kúp v lekárni Tanno hermal lotio, ja som s tým natierala dievčatá od "hlavy po päty " odporučila mi to naša detská lekárka. A to boli tak vyhádzané, že natrieť jednu mi zabralo viac ako 10 minút. Ešte užívali fenistil a na nič sa nesťažovali.

orieska325
autor
2. jún 2019

Zacalo to vecer zaspala a po 30 min plac krik..vcera mala 2 dnes 4😟

orieska325
autor
2. jún 2019

@matafilipova od hlavy po paty vratane tam dole ano?😂

majuska_ch
2. jún 2019

@orieska325 moja ako trojročná mala kiahne tiež všade, v rozkroku aj pri konečníku. Plakala, že ju to boli, zle sa to tam hojilo aj vetralo. Dávala som tekutý púder, na noc dithiaden a v prípade potreby nurofen

fopka
2. jún 2019

@orieska325 ahoj,moja mama dostala v dospelosti az a mala ich vsade, aj dole na komplet zosypana, dokonca aj dnu v oku. Bolo to sialene vravela....ale ci davala nieco aj dolu neviem

orieska325
autor
2. jún 2019

@majuska_ch no nas pripad mala ma skoro v ocku..no vsade aj na chodidlach dlaniach😢na konecniku tiez..masaker.pred spanim som dala panadol pred chvilkou aj fenistil..dithiaden som neskusala..pomohlo to trosku?

jania023
2. jún 2019

@orieska325 ja som dostala od malej pred par rokmi a poviem ti te boli vsade😂
Ja som sa kazdy den kupala v harmancekovej tinkture. Naplnila vanh a tinkturu naliala do vody. Lezala som tam iba asi 15min viac nie

mondolina
2. jún 2019

Dithiaden nám predpísala detská dr.pre prípad že bude svrbet, aj zaspí od toho.

halci
2. jún 2019

Starsia dcera mala kiahne vsade, aj v ustach, cikulke, bolo to strasne. mladsia mala sice menej, ale na dlaniach sa jej zapalili, pretoze pluzgiere praskli.. dakto hovori, ze kiahne su nic ale uzili sme si svoje. pouzivali sme hypermangan a Tanno hermal lotio. na noc dithiaden. drz sa

orieska325
autor
2. jún 2019

@mondolina ja ho mam.doma ale nenapadlo.ma.pouzit zatial ju to ani nesvrbelo.ani tak nevystrajala.Kazdopadne po 2h konecne spinka dufam ze bude ok do rana.

orieska325
autor
2. jún 2019

Dievcat vsetkym vam dakujem za nazory🤗

adulkas
3. jún 2019

@orieska325 no ved tekutým púdrom som ju na pinpine potierala doporučili mi v lekarni