Kludná matka - kludné dieťa. Je to pravda?

zaneta33
13. jún 2007

je pravda, že keď má žena pohodové tehotenstvo, tak je dieťa tiež v pohode.

leva
13. jún 2007

Ahoj zanetka,myslim ze to je tak,pitali sme sa na to doktora na ultrazvuku,jednoznacne povedal ze vsetok stres ci nervozita je prenasana na babetko.

megie
13. jún 2007

mmm, to je smola, ja zatial dosť často nervačim. Som zvedavá kedy na mňa doľahne ten tehotenský pokoj... 😒 😀

zgurkaa
13. jún 2007

U mna sa to potvrdilo. So Simonkou som pracovala do poslednej chvile, robila statnicu z angliny v 36 tyzdni a aj ona je taka cula, neposedna, ziva. Pri Miske som posledne mesiace prelezala a je to kludnucke dietatko. 🙂 Jedna je v znameni leva a Miska vodnar. Na vodnarov sa vseobecne vravi, ze su to kludne deti. 😵

misulka101
13. jún 2007

ahojte tak ak mozem aj ja trosku prispejem do tejto temy ja som mala obidve tehotenstve stresujuce v prvom ma nechal priatel a polku tehotenstva som preplakala a v druhom boli financne problemy a obidve deticky mam uzasne usmievave a od pveho tyzdne prespime celu noc aj pri starsom a aj teraz pri malej,mlinka sa cely den len smeje a aj ked je hladna tak neplace len sa tak nervoznejsie zacne otacat a mrnkat takze ja tiez neviemci to zrovna zalezi ad toho ci sta v tehotenstve kludne alebo hlavne az po porode

elliana
13. jún 2007

ak je to teda pravda, mam co robit, aby som to moje sidlo zvladla...v osmom mesiaci sme prerabali byt a kludu veru vela nebolo...
Ale ked bola Zoja malicka, bola kludnunka, ani som nevedela, ze ju mam...Teraz by som si to obcas zelala /srandujem/

megie
13. jún 2007

mmm, zgurkaa, tak dúfam, že bude stačiť ked budem kludná aspoň odteraz... 😀

domeenika
19. jún 2007

leva no ak je to pravda tak moje dieta bude stale zle... ja smoklim stale.. dokaze ma rozhodit uplna malickost.. ale na druhej strane som potom dva dni kludna a na treti den zas nieco co ma rozplace

jejke
21. jún 2007

Zgurkaa,no to si ma potešila, 😲 že vodnári su kludné deti,
tá moja vodnárka je hyperhyperaktívne bábo 😀 a naopak sestra má syna barana ćo sú vraj veľmi dynamickí ĺudia, 😨 tak ten je pohoďák, absolútne nenáročné a poslušné bábo....
😎 verí niekto že dievćatká sú lepšie ako chlapci?????
ZABUDNITE!!!! 😅

lilourich
21. jún 2007

holky u nás se to taky potvrdilo. Já byla celý těhu doma a malej je fakt pohodář, kdo ho vidí, tak říká že je to moc spokojený miminko. Pláče jen když má hlad, jinak je super. A u mojí mamky se to taky potvrdilo, ta se mnou chodila až do konce do práce, honila normy, a já jsem byla šídlo co neposedí, s bráchou pak byla doma a ten je kliďas. Ale určitě tu hraje velkou roli i povaha miminka 🙂

escada17
21. jún 2007

jejke- suhlas- ja ma dievcatko- barana a je to teda baranok. Ked bola malinka, doslova sme o nej nevedeli, zadlho sme ani nevedeli, ako place ( aky ma hlas ) 😅 a mala som s nou strasne krasne, pokojne tehu..velmi som sa tesila...ona uz aj kopkala tak kludne,nic akcne 😎 pritom je velmi vesela, ale nemusime sabat kazdu chvilu, ze ci nieco vyvedie..
a k teme- ja tomu verim, ze ak je zena kludna, tak aj dieta..

erika153
21. jún 2007

ja som sa stresovala skoro 2 tretiny tehu v praci a to dost...mala som narocnu pracu...a bola som velmi nervozna. maly bol tiez zly prve mesiace preplakal ale teraz je uz davno ako vymeneny. vyborne, usmievave dietatko a dobre ako med. a ja som najkludnejsia matka na svete a stastna.. takze suhlasim s tym ze kludna matka kludne dieta 😉

escada17
21. jún 2007

presne a este si myslim, ze to nielen v tehu...ale aj ked je mimi na svete...a je aj vacsie- kazde dieta vnima nervozitu z rodica a nic moc, ked mama pomaly na prasky...ake bude dieta potom... 😖 😎

erika153
21. jún 2007

ja som bola nervozna aj ked sa maly narodil, bola som sama bez muza vkuse som sa znervoznovala ze kedy uz prejdu tie 3 mesiace ked budem s nim a zrazu jak sme boli uz spolu sa z mojho maleho cloviecika stal neskutocny klidas, vynikajuce dieta ukazkove fakt.... takze preto verim ze kludna matka kludne dieta 😵 tehotenstvo bolo stresujuce pre mna celkovo a nic sa na maleho neprenieslo by som povedala takze na to velmi neverim...ale fakt je ze neviem co je pravda 😉

lasenka
21. jún 2007

ja s tym vobec nesuhlasim... ked som mala Matka v brusku, prezili sme spolu 9 skusok na vyske, a to by ste ma mali vidiet tri-styri dni pred skuskou 😕 😅 a maly? vzdy spokojny, a tiez ako pise Escada, niekedy some ho cely den nepoculi, stacilo napapkat, prebalit a spinkal...
ked sa mi narodil, robili sme spolu statnice... aj vtedy som bola vkuse v strese, Matuskovi to bolo asi jedno, bol poslusnucky... zboznoval, ked som sa pri nom ucila nahlas a keby ste ho poculi teraz... hmmm, to sa neda opisat, vkuse melie ako pokazene radio 😀

lienka.
24. jún 2007

ja som cele tehotenstvo prevracala az do konca 8 mesiaca,casto som uz nevladala,bol to neustaly hlad,nechut do jedla a za par minut vracanie aj 6x za den,neprajem nikomu.Casto som si aj poplakala na WC-ku.No a moj 4kg syncek?Teraz uz 9 kilovy je uplne super place,lek ked je hladny.

titkovamiriam
25. jún 2007

No neviem .Pri Milanovi som maturovala,o Michala sme sa tri roky snazilkovali a potom som bola cela precitlivela a o marekovi sme sa dozvedeli az v 30t.,takze som si uzivala nenormalny stres v praci.Ale tehu som mala vsetky bez problemov az ku konci som mala vysoky tlak.Deti mam kludne dokonca aj pubertu zvladame v pohodke.Ako mimi vsetky prespavali celu noc,nebyvali chore a malo plakali,no moze byt ze je to mojou povahou som neskutocna kludaska,rozculim sa tak tri razy za rok. 😀

luciaj
25. jún 2007

😲 😲 😲 fiiha, to si sa ako mohla dozvediet o tehu az v 30 tt????

titkovamiriam
25. jún 2007

tak ze som to ani netusial,normalny menzes este k tomu na cas,ziadne nevolnosti ani rapidne priberanie a ked som ju nedostala vo feb.tak som myslela ze su to nervy so synovych primaciek ,stresu v praci v marci som isla k lekarovi a na ultrazvuk a kuk dieta ako hrom.Obcas sa to stane u mojho lekara som bola druha v jeho 30r.kariere. 😀

benabianca
25. jún 2007

No tak ja som mala prve tehotenstvo velmi kludne,ale zeby moj synacik bol kludny,to sa povedat neda,hyperaktivnejsie dieta som este hadam nevidela,nesadne si ani na 2minuty,ani pri jedle 🙄