Kolika u novorodenca

domininini
7. jan 2022

Ahojte maminky viem ze taka diskusia tu uz je, ale ja hladam aktualnu pomoc/radu vo vybere kvapiek pre novorodenca ak ma koliky? Maly je zlaty chlapcek lenze ked ho uspim po chvilke je hore lebo sa velmi velmi puci a nic z toho .. ked sme prisli z nemocnice pekne si prdkal aj kakal ale vcera sa to nejako zastavilo a prestal :/ nic som nemenila, kojim a semtam prikrmim … co pomohlo vam? Ake kvapky? Kedze je ich uz na trhu tolko vela .. zhanam tie najlepsie ktore pomohli vasim detickam pri silnych bolestiach 🙏 dakujem ❤️

petamich
7. jan 2022

kazdemu zabera nieco ine, nam stacili probiotika BioGaia (cize asi to nebola uplne kolika, len bol zrut a bolelo ho brusko), kamoske nestacili a dava Sab Simplex, dalsia Espumisan L - treba poskusat, co zabralo niekomu inemu nemusi tebe, pripadne sa porad s pediatrickou, nie vsetky su totiz vhodne od narodenia Sab Simplex a Baby Calm tusim az od 1M

domka222
7. jan 2022

@domininini tiež to mám teraz doma. Kolika sa začína objavovať zhruba okolo 3 týždňa veku. Takže meniť si ani nič nemusela. Ja som teraz skúšala espumisan. No malej nezaberá. Synovi som dávala len ten, lebo u neho to fungovalo. Zatiaľ len cvičíme nohami, to celkom pomáha. Uvidím ako to bude ďalej

lienka.7
7. jan 2022

@domininini bio gaia

lorin29
7. jan 2022

@domininini čím prikrmujes... Aj tam môže byť problém.. Nam pomohlo až to keď som všetky kvapky vysadila.... Zhruba 3 týždne pomáhali kvapky sab simplex ale aj to prestalo účinkovať.. Musí to dieťatko len prejsť 😏skúšali sme aj espumisan...bio gaiu ta robila asi najhoršie a ešte celkom dobre kvapky sú probio maxik 😊

ibajaanikiny
7. jan 2022

@domininini biogaia a balonix med sirup a bolo po probleme…biogaiu davam do teraz,sirup do cca 3 mesiaca som davala

bubik6x
8. jan 2022

@domininini pri dcére som skúšala všetko, všetky druhy mlieka, kvapky, fľaše, termo vankúšiky na bruško......a nič, pomohol len večerný kúpeľ a masáž eterickymi olejmi aj to nie vždy a teraz pri druhom synovi nezaberá vôbec nič, niektoré deti si tým musia jednoducho prejsť, držím palce 😉

domininini
autor
8. jan 2022

Dakujem vam za odpovede baby 🙂