Koľko mesačné bábo môže ísť v tejto horúčave do bazéna?

adka0506
16. jún 2013

Koľko mesačné bábo može byť samozrejme spolu so mnou v bazéniku alebo na kúpalisku?

romanknopp
16. jún 2013

ja neviem, ale ja mám 9mesačného syna a keby sme bývali bližšie ku kúpalisku, tak by som šla skúsiť, aspoň ten malý bazénik pre detičky, do veľkého asi ešte nie, tak bude ešte voda chladná pre nich....môj názor

lenkakrcahova
16. jún 2013

Ja myslím,že bazén na dvore nemôže bábu uškodiť.Zvolila by som teplejšiu vodu a bábo sa určite poteší.Aj s kupkom mám podobný názor-pre malé mimi len ten teplejší bazén,neriskujte prechladnutie 😉

saska.t
16. jún 2013

s takym malym babom by som verejny bazen neriskla,same bakterie,ziadna imunita tak maleho drobca,iba vlastny sukr. bazen ano 😉

euka210
16. jún 2013

myslim ze sa to oplati az ked vie sediet a aj to nie kupalisko ale doma. Ale take male babo do 3m by som ja nedavala nikde.

prasiatko30
16. jún 2013

@adka0506 take malinke sa ti neoplati brat na kupko len by sa prehrialo to by si musela ist bud len velmi skoro rano aby si ju mohla mat odparkovanu pod stromom alebo potom po nejakej 7- 8 ej vecer - teda hovorim o horucavach ked je vecer este okolo 35º

hradnapani
16. jún 2013

@adka0506 asi nejaka tabulkova odpoved neexistuje, Ale mne moj rozum veli nemacat male dieta v bazene na kupalisku. Ano, v detskom je teplejsia voda, ale v nej sa rychlejsie mnozia bakterie a navyse, rodicia tam obvykle nesmu dnu. Takze az vtedy, ked je dieta ako tak samostatnejsie.
Ale ak mate vlastny bazen na dvore a je zarucena hygiena, tak asi aj s malickym na rukach by som skusila. Ale asi najbezpecnejsi je aj tak maly nafukovaci bazenik, kde je len trocha vody a mamine ruky nablizku.

dejnas
16. jún 2013

@adka0506 synček mal 3 mesiace, keď udreli silné horúčavy... my sme napustili vodu len do klasickej detskej vaničky (napriek tomu, že vonku sme mali bazén) a niekoľkokrát denne ho tam na pár minút ovlažili ..... veľmi zle vtedy znášal tie teplá, trápili ho potničky .... toto nám poradila detská lekárka a bolo na ňom vidno, že sa mu to veľmi páči, vždy sa upokojil 😉

monika15
17. jún 2013

bazen doma tak urcite mozes uz teraz sturit, ale na kupko mesacne to asi nie...

silviami
17. jún 2013

ja by som také malé bábo nedala do bazéna ani doma, je to plné chémie, s dcérou sme chodili na plávanie od pol roka, ale len do sledovaných bazénov, máme doma teraz týždňový uzlíček a plánujem to robiť podobne ako @dejnas, dám vaničku s vodou z vodovodu a tam ho ovlažím, a von sa ho budem snažiť dávať tak max do 30 stupňov, potom šup dovnútra, tam je zatiaľ 24, uvidíme, ako to tento týždeň ešte stúpne.

iwesska
17. jún 2013

Do bazena nemaju chodit deti do 2rokov. Ta voda je pre ne prilis agresivna, plna chloru, ktory im moze poskodit dychacie cesty, kozu. Navyse tepla voda je plna mikroorganizmov, idealne na chytenie nejakej hnacky. Ked do vody, tak jedine na baby-plavanie, kde maju specialne upravenu vodu, aby detom neskodila.