Komu sa narodilo bábätko v 32. týždni?

nefertitty
10. apr 2013

Ahojte maminky, žial nasa dcerka sa narodila predcasne v 32 tt ☹ Je tomu uz vyse tyzdna a stale ma kyslikovu masku a stale je v inkubatore ☹ . Je tu nejaka maminka ktorej sa narodilo babetko tiez takto skoro? Kolko boli vase babetka na kysliku a v inkubatore? Este ani nekolokankujeme ani nic, stle len spinka, mliecko dostavva sondou a mame tu kyslikovu masku, uz som zufala, je to viac ako tyzden a stale sa nic nemeni ☹ co mam robit? Som strasne smutna a kazdy den placem, niektory mi tvrdia ze to neni dobry mesiac ze lepsi je 7 nez 8. Co mam robit? mam aj menej mliecka a bojim sa ze ho stratim uplne, kedze si ho nemozem ani prilozit a nedovolia mi ani klokankovat vraj je este slaba a malinka a netreba snou viacej manipulovat. Co robit? vobec sa z toho neviem tesit ,kazdy den za nou chodime a stale je na tom rovnako nijake zlepsenie ☹ Prosim ak mate niektora z vas tak narodene deticky ozvite sa prosim, ako su na tom vase deticky? kolko take babetko ude v inkubatore a na kysliku? Dakujem za kazde odpovede a rady. Ja uz nevladzem ,nemam síl bojovat stale je na tom istom bez zmeny ☹

zeta
10. apr 2013

@nefertitty ahoj, pod do tejto temy, su tam maminy s predcasne narodenymi detickami, poradia ti, povzbudia 😉
https://www.modrykonik.sk/forum/detske-zdravotn...