Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Konvička na výplach nosa - skúsenosti

nikolal
14. nov 2014

Mamičky, máte skúsesnosti s týmto výrobkom?

mliecnapena
14. nov 2014

Ano. Odporucil nam to ORL lekar a neviem si to vynachvalit. Moj 3rocny syncek sa rano budil s plnym, zahlienenym nostekom. Toto jedine mu naozaj vycisti nostek a vsetky hlieny vylezu von. Obavala som sa trosku ako to zvladne, najskor som to skusila na sebe. Je tu super, niet nad nosovu hygienu v zimnom obdobi, ked trapia sopliky. Syncek si na to zvykol krasne 🙂

barbora59
14. nov 2014

@mliecnapena ahoj prosim kde to kupim a ako to funguje? my sme boli zahlieneny a soplavy snad mesiac a stale to nieje na 100 perc. Sople su u nas casto.

barbora59
14. nov 2014

@mliecnapena moj maly ma 3 roky

nikolal
autor
14. nov 2014

@mliecnapena no nasa ma neustale plny noztek, vsetko jej to tam stoji, nemozr nic vyfukat :( a samozrejme sa k tomu pridruzil kasel, ked si lahne, tak hned jej to steka, chudatko ... ma este len 2 roky, myslis, ze to zvladne? kde ste to kupili?

nancya
14. nov 2014

@barbora59 Ahoj, kupis to v lekarni. A ak ju nebudu mat skladom vedia ti ju objednat stoji okolo 10 e

nikolal
autor
14. nov 2014

@nancya a vy mate aku skusenot?

nancya
14. nov 2014

Pouzivam ju ja ale obcas i manzel je to super bud pri alergiach v lete alebo pri prechladnuti. Pri prechladnuti nekupujem ziadny sprej urobim si aj 6 x za den vyplach a nadcha mi prejde za 2 dni. Takze ja som spokojna 🙂

aristka
14. nov 2014

@nikolal dieťa ti musí spolupracovať ,aby výplach nošteka zvládlo ,je to dosť nepríjemné a počas preplachu musí stále mať otvorené ústa a cez ne dýchať ....

loxa
14. nov 2014

Aj moj manzel pouziva, vola sa to dzala neti, na ebay kupis uplne kvalitne za bagatel, odkedy pouziva nema absolutne nadchy a zapali HD ciest ako maval..Chcela som to skusit detom , ale neviem ci by to vydrzali..Treba robit 2x za den, ak chodi do kolektivu tak aj castejsie, ale stoji to urcite za to...

nikolal
autor
14. nov 2014

@nancya a cim to naplnas?

nikolal
autor
14. nov 2014

@loxa ako to zadam na ebay do vyhladavaca?

loxa
14. nov 2014

@nikolal djala netti myslim, alebo aj na aliexpresse su dobre..

nikolal
autor
14. nov 2014

@loxa nechce mi to takto vyhladat, nemozes poslat link?

alenie3
14. nov 2014

aj my to mame je to skvela vec vola sa to Tatranska nosna sprcha a ked tecie z nosa tak je to najlepsie co sa moze dat podmienkou je poriadne vyfukat a nesmie byt zeleny hlien. Kupili sme v zdravotnickych potrebach. Robievam litrovy roztok 1KL morskej soli a uz iba zohrievam na prijemnu teplotu Neocenitelny pomocnik http://www.e-zdravotnickepotreby.sk/Tatranska-n...

loxa
14. nov 2014

http://www.aliexpress.com/af/neti-pot.html?ltyp... tak muz mi hovori ze to objednava z aliexpressu, ..najlepsie su keramicke, lebo to mas uz na cely zivot a su hygienickejsie , ako plast🙂

nancya
14. nov 2014

@nikolal ja si davam morsku sol - 1/2 malej lyzicky

tixx
14. nov 2014

Ja to mam doma, je to uplne super vec, som tehotna, takze nejake kvapky velmi neprichadzaju do uvahy, ale toto je fakt zazracna vecicka, po 2 dnoch vyplachov 2x denne mi vzdy vsetko prejde, uz som na to naucila aj manzela 🙂 kupovala som to tu http://www.sunpharma.sk/produkt/rhino-horn-konv...
urcite kupu neolutujes 😉

barbora59
14. nov 2014

@tixx ako sa to pouziva prosim ta?

mliecnapena
14. nov 2014

@nikolal koj maly mal uz tri roky, ked sme s tym zacali, zvykol si rychlo, v krabicke bol ktomu pribaleny aj navod s popisom. Ale najprv som mu to predviedla ja sama na sebe. Prvykrat mi to bolo trosku neprijemne, asi aj jemu, ale teraz si to rano uz aj sa pyta, ze podme vyplachnut nosik, leko mam zapchaty. Ja som alergicka a v lete mi to tiez velmi pomahalo a neprijemny pocit pri vyplachu uz nemam, je to velka ulava a pomoc. Kupila som to v zdravotnickych potrebach v poliklinike.

tixx
14. nov 2014

@barbora59 pozri tu: https://www.youtube.com/watch?v=7HEXYk4oqEM zda sa to zlozite,ale je to super jednoduche,a v krabicke mas navod 🙂

janetinka
28. apr 2015

Mate niektora tuto sklenenu koncivku? Je to hygienickejsie ako plast. CHcem kupit, tak vyberam, ktora je aka.
https://www.e-zdravotnickepotreby.sk/Tatranska-...

lucik194
28. apr 2015

vola sa to konvicka rhino horn ako to tu uz spominali, v lekarnach sa predava okolo 10€, urcite neolutujes, ak mozem poradit, kup radsej plastovu ako sklenenu, kvoli detom, sklenena ked raz padne uz sa pre nu zohnes len metlou a lopatkou, nasa si sama vyplachuje od 4 rokov, teda padla jej parkrat, nastastie mame plastovu, takze sa nerozbila, vypadla jej inak do umyvadla, stane sa.....
treba mysliet aj nato...

alexanotbad
28. apr 2015

@janetinka ja by som tiez sklenenu neriskovala. mame plastovu, je to super vec a cisti sa to v pohode. ved to strcis len na zaciatok nosnej dierky a potom to bez problemov umyjes, pripadne namocis ten tenky koniec do benzynalkoholu a mas to dostatocne hygienicke 😉

mirka17
28. apr 2015

ja si to preplachujem klasickou umelou fľaškou.
návod
http://www.mimibazar.sk/navod.php?id=553
len s tým rozdielom, že urobím iba jednu dierku, v tretine fľaše. funguje to rovnako, super pocit.

jaya47
17. okt 2015

Ja som to vcera vecer prvykrat pouzila, precistilo to perfektne, kazdy jeden kusok hlienu vysiel von. Avsak som si poctivo vysmrkala, mala som pocit, ze uz mam v nose prazdno, lahla som si spat a zrazu sa uvolnil dalsi kus vody z nosa, o ktorom som nevedela. Tak si treba dat pozor, ci mate ozaj prazdny nos ked skoncite.

lucija272
3. feb 2016

Ahojte kupila som tuto konvicku ale vibec mi to nejde :(.co robim zle?lejem si vodu do jednej dierky a z druhej nic nevychadza.ani mne ani detom.ja nadchu nemam cize nemala by som mat zapchate dutiny.viete mi poradit?citim vzdy len tlak v dutinach ale vida nevychadza :(.dakujem

genkai271
13. jún 2016

my sme vdaka krhlicke zmensili nosnu mandlu u 3rocneho syna...a vyhli sme sa tak zakroku🙂, najlepsia vec 🙂

janula2511
15. jún 2016

Sklenená je omnoho lepsie.uzsia a lepsie sa da dat do nosa.

janula2511
15. jún 2016

@lucija272 dopredu sa musis naklonit a vytočiť hlavu na jednu stranu a potom na druhu stranu ked ides druhu dierku.a jak mas hlavu natocenu tak stale tu vrchnu dierku preplachujes.a dychas cez usta a musíš mat otvorene usta.

amelia777
3. okt 2016

V kupeloch deti pouzivali tatransku nosovu sprchu zo skla, ktoru vyraba pan sklár Kocian zo štôle...a urcite je hygienickejsia ako z umelej hmoty

Tu začni písať odpoveď...

Odošli