Kozmetika pre deti

ivuska09
7. sep 2017

Akú detskú kozmetiku ( mydlo, šampón ) kupujete pre deti bez škodlivých prídavnych látok? Najlepsie domáce. Poradíte?

bale1rinka
7. sep 2017

@ivuska09 na líčka v zime, olivový olej, vlasy umývam prírodnými-dixi šampón.žiadne krémy na tvár ani na telo, ak sa chceme vymydliť tak kupujem tie vyrobené mydlá čo predávajú na jarmokoch všeliakých vôní...

biokozmetika
7. sep 2017

@ivuska09 ahoj ak by si mala záujem , pozri do môjho bazáru. my máme skvelú skúsenosť (dcéra s ekzematickou pokožkou) s kozmetikou, ktorú ponúkam v bazáre (ide o certifikovanú nemeckú prírodnú kozmetiku), ktorá obsahuje práve veci ako olivový olej, bambucké maslo, mandľový olej atď.. v prípade otázok alebo záujmu, PM prosím 😉

bazoskaa
7. sep 2017

my fungujeme na Juste..úžasná slezová pena je nekonečná dlho vydrží..pokožka je po nej vláčna a hebká netreba sa natierať ale my sa aj tak radi natierame slezovým a mandlovým mliečkom...používame celá rodina...

tarvika
7. sep 2017

ahoj. moje dieta existuje takmer uplne bez kozmetiky rovnako ako ja. sampon a sprchac nepouziva, iba cista voda, raz za mesiac jej samponom vlasy umyjem inak nic. zuby umyva iba vodou, nekremuje sa.

5petusik55
8. sep 2017

@ivuska09 ahojky, my používame detské mydlo bupi pri kúpeli, po kúpeli ho zvyknem natrieť detským olejčekom. Inak zatiaľ nepoužívame nič, a má 14mesiacov 🙂

lilu7
8. sep 2017

Na telo a vlasky biodermu a na zadocek bepanthen care. Tiez sa snazim nepouzivat zbytocne vela kozmetiky. Este v zime mu max natriem tvaricku kremom aby mu ju mraz nevystipal.

lucyluv
9. sep 2017

Domáce to síce není ale za mňa prirodna kozmetika weleda

ludkah1
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
bale1rinka
3. máj 2021

ja som taká prírodná, kokosový olej alebo olivový v zime - nezamŕza a nenarobia sa na líčkach červené žilky ako pri bežných krémoch z drogérky, ktoré obsahujú vodu...na riťku iba rybí olej alebo pastu ak je zaparená a umývať iba v čistej vode, nanajvýš v harmančeku, repíku nechať riťku vymočiť 20 minút a látkovala som do dvoch rokov dcérky, ma vlasy iba aloe vera 100percent šampón...podľa mňa malým deťom netreba viac...