Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Krupicovité vyrážky na tvári 16 mesačnej dcéry

mravcek31
6. aug 2015

Ahojte maminky. Chcela by som sa spýtať či máte skúsenosti S výťažkami na tvári vašich detí. Sú to.malinke krupicovite vyrážky , niektoré zacervenane a niektoré aj S bielou hlavičkou ( tie sa jej väčšinou robia na nose)..vyzerajú ako akné V puberte.. opakovane jej zmiznú A opäť sa vrátia. . Myslela som že sú zo stravy tak sme vysadili čokoládu a citrusy. Trvá to už asi mesiac čo býva vysypana najmä na lickach, cele A nosteku. Neviete mi poradiť Z čoho by to mohlo byť ? Ďakujem

luvika
6. aug 2015

@mravcek31 moze to byt aj z toho horuceho pocasia...moj maly ma krasnu cistu pokozku a teraz cez leto to iste, krupicove vyrazticky hlavne na licach a nosteku, aj na chrbatiku, hrudi...su to potnicky. Tak je to len moj odhad, ze to moze byt aj u teba...castejsie jej umyvaj tvaricku a natieraj nejakym detskym nie mastnym kremikom.

mravcek31
autor
6. aug 2015

@luvika Ďakujem za odpoveď. Takisto to napadlo aj mňa že Z tepla. No obávala som sa či je nemôže škodiť aj nejaká potravina, I keď papa už všetko A nikdy S ničím nemala problém , bolo mi divne že teraz by sa niečo prejavilo.. snáď to teda bude tým teplom..