Krv v pupku u 4-týždňovej.

monika5481
18. aug 2019

Dobry den, chcela by som da opytat, malá mala krasny pupcek aj vcera vecer aj dnes rano a teraz ked sme ju prebalovali sme si vsimli troaku krvi v pupceku, je to normalne? Mame ist na pohotovost alebo pockat do zajtra a ist k pediatricke? Vdaka

monika5481
autor
18. aug 2019
pribinak
18. aug 2019

Zajtra zavolaj pediatricke, toto nie je na pohotovost

monika5481
autor
18. aug 2019

@pribinak dakujem, zavolame

fridi96
18. aug 2019

Našej tiež trosku krvacalo ale vždy som pretrela alkoholom a do týždňa sa to dalo doporiadku mala tam dosť veľkú chrastu 🙂

timszaboova
8. apr 2020

@monika5481 presne aj ja som si dnes všimla, dcérka má 4 týždne..včera krásny a dnes tam má krvavú chrasticku, vydezinfikovala som betadinom.. Vám co poradili prosím?

monika5481
autor
8. apr 2020

Dobrý večer, najprv nám povedala, že to je pruh a potom keď to poriadne prezrela aj druhá lekárka tak, že to nič nieje, vyčistiť s peroxidom alebo čo máte od narodenia a dávať plienku popod pupok,,, verím, že to nič nieje a že dieťatko bude v poriadku 🙏

timszaboova
8. apr 2020

@monika5481 ďakujem Vám veľmi pekne 🙏🙏🙏

elcoro
23. máj 2020

@monika5481 ako ste dopadli s tým pupkom prosím vás? Ja mam doma 3 týždňové babo a presne to iste sa stalo co vám keď pozerám na foto, a to len dnes, čistim od rána 60 %alkoholom a pri prebaľovanie tam je opäť akoby zaschnúta krv...

monika5481
autor
23. máj 2020

@elcoro boli sme aj u dr. a ze nic to nieje, akurat nam dala namiesto peroxidu nejaku masticku ale vraj netreba stresovat, ze mohla len chrasta nejaka odpadnut 🙂dufam, ze to nic nebude, ak bude viac krvacat urcite by som isla k dr., Prajem pekny den

elcoro
23. máj 2020

@monika5481 ďakujem pekne no zatiaľ je to v takom stave pri prebalovani ako u vás na foto, tak uvidím do pondelka ako to bude a keď tak zájdem za Dr.

n820p
29. mar 2024

Ahojte, ako ste s tým nakoniec dopadli? Synovi odpadol pupok už pred 2t a stále mu krváca rovnako ako na fotke. Ďakujem