Krv z nosa u dieťaťa

29. feb 2024

Mamičky synovi 6r sa dnes večer pustila krv z nosa myslel si ze mu idú sopliky ale bola to krv.uz keď sme si ľahlali. V nose sa nešparal.... neviem ešte sa nám to nikdy nestalo tak som sa popravde vylakala ja som veľký stres co sa týka mojich detí ale to asi každá mama .. syn je tiež alergik berieme dlhodobú liečbu každé ráno , ale krv mu nikdy nešla...mal síce tieto dni sopliky ktoré fúkal, môže to byť aj tým ak častejšie fúkal počas dňa?
Ďakujem

werony_n
29. feb 2024

Určite to môže byť tým, že si viac fúkal. Mne ako dieťaťu sa spustala krv z nosa pravidelne a pri nádche úplne bežne, takže nepanikarila by som

luccija
29. feb 2024

Áno, dcéra to máva hlavne v zime suchý vzduch, keď má alergiu na napuchnuté sliznice..kúp ascorutin je to na spevnenie cievok bez predpisu

autor
29. feb 2024

Ďakujem zienky🙏 🙂
Zajtra kúpim ten ascorutin preistotu

kacena4
29. feb 2024

naco ho dopovat kvoli jednorazovemu krvacaniu? to je zbytocne. mne nezabera ascorutin ani pri pravidelno krvacani z nosa za mna je to zbytocne zatazovanie zaludka

jana_eyre_2
29. feb 2024

Keď sa to stalo len raz a bolo to len chvíľu, neriešila by som to ani liekmi, nie je to nebezpečné.. určite to bolo fúkanim, teraz už aj všetko kvitne, vonku jar už v plnom prúde alergici to majú ťažké...

môjmu najmladšiemu sa už viac krát spustila krv z nosa, ale tak že kvapkalo, alebo tieklo.. je to kvôli alergií, ma oslabené cievky v nose.. môj muž s tým mal ako malý tiež problém, ale veľký že mu ich museli poleptat..

majlo1234
29. feb 2024

Treba zvlhcit sliznicu, ako decko sa mi takto pustala casto, teraz v dospelosti presne vtedy, ked som chora a fukam casto nos. Kludne skus vytriet nos olivovym olejom na tycinke na cistrnie usi, pripadne existuju aj olejove spreje na zvlhcenie nosa

autor
29. feb 2024

Ďakujem Vám. 🙂 nebudem mu dávať nic zatiaľ keď to nieje caste ale preisototu si kúpim ten ascorutin aby som ho mala doma ak by niečo...
Všimla som so ze aj zo škôlky keď prišiel domov mal kus krv v nose ale vravel ze tam mu takto netiekla asi to mal už podráždene a doma sa to večer pustilo