Krv z nosa v 3. trimestri

4. dec 2021

Ahojte, spustila sa mi krv z nosa... resp potok krvy z nosa po tom ako som si ho fukala asi som si tam nieco uvolnila...,, neslo to zastavit nijak, vreckovky total premocene od krvy.. v kupelni to vyzeralo ako po zabijacke,, jedine co mi pomohlo bolo mat hlavu v zaklone a cakat... no lenze som v 3 trimestri a asi 8 min mi ta krv stekala priamo do hrdla.. myslite ze to moze nejak ublizit babatku? este sa mi taketo nieco nestalo.. konecne uz mi netecie krv ale vystrasilo ma to

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
autor
4. dec 2021

Dakujem! to ma nenapadlo tampon dat, isto by lepsie sal .......lebo som si tam strkala vreckovku (vryvala) ale tu za par sekund premocilo uplne.. ze som mohla zmykat krv

autor
4. dec 2021

a ano myslela som predklon pardon 🙂)

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
emalka
4. dec 2021

tvoja krv sa v zaludku stravi. Neviem akym mechanizmom by to mohlo byt skodlive pre dieta, ved je neustale na nas napojene a placenta to vsetko zvlada. Ak sa bojis straty krvi tak teraz v tehotenstve mame viac krvi v tele ako zvycajne, cize je jej dostatok. Poriadne dopln tekutiny a bude to ok.

autor
4. dec 2021

Dakujem zienky upokojili ste ma, som prvorodicka s vytuzenym dietatom pod srdcom tak panikarim asi zo vsetkeho hh 🙂

luccija
4. dec 2021

Asi zo suchého vzduchu moja dcéra to má často v zime, alebo máš slabe cievky dávaj si pohánkovú kašu, alebo ascorutin

autor
4. dec 2021

Dakujem vyskusam, hej casto to mavam teraz ale nie v takomto mnozstve.. dokonca pri fukani mi sla aj taka uz zrazena krv s konzistenciou ako nejaka pecienka ... take kusky... ach

janinah
5. dec 2021

Prvú pomoc neovládas.pisem o nej v sk.zdravotnici ako epistaxa Hltat krv bola chýba.budes mať ťažobu na žalúdku.mozno zvracanie a hnačka.ak jej bolo veľa.tak sa nezlakni.krv je ťažká na strávenie.Nezastavitelne krvácanie ak trvá viac ako 10 minút je dôvod na rýchlu návštevu ORL pohotovosť aj volanie rzp.ak nemáš auto so šoférom poruke.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre