Krvácanie z nosa 16 mesačného dieťaťa

ddankaa2
5. júl 2016

Ahojte, mate s tym niekto skusenost? Zatial sa nam to stalo 3x a vzdy v noci pocas spanku sa mu spustila prudom krv z nosa, z nicoho nic...citala som ze ak to nieje denne tak to nevadi, ale nemam ztoho dobry pocit..stale to bolo s odstupom casu cca 1-2 tyzdne, cize nic hrozne, ale nepride mi to ani normalne ...

janinah
5. júl 2016

orl lekár ho videl?

moni244
5. júl 2016

A doktor co na to?

ddankaa2
autor
5. júl 2016

@janinah u orl sme boli s inym problemom, vtedy este nekrvacal a nevravel nic ked ho prezeral zeby nebolo nieco v poriadku, dr vravela ze kym to nieje viackrat za den tak sa to nijak neriesi...

ddankaa2
autor
5. júl 2016
janinah
5. júl 2016

@ddankaa2 treba,aby ho videl orl lekár

tova
6. júl 2016

SUCHY vzduch v izbe!!! ked neni vlhko (teraz su horucavy) daj zvlhcovac alebo mokre uteraky porzvesuj. Dcere sa pustala krv v noci v zime som nevedela z coho, aj kym som tam nespala a zobudila sa nad ranom som myslela ze sa zo such udusim.

ddankaa2
autor
6. júl 2016

@tova mame klimatizovanu izbu, nieje tam suchy vzduch...

simik14
6. júl 2016

@ddankaa2 to moze byt prave z tej klimy je neskutocne skodliva i pre dospeleho cloveka horsie o to pre dieta

sisa077
6. júl 2016

@ddankaa2 ahoj, my máme toto isté tiež od roku a pol.. syn bude mať 3 roky a vždy v zime a na jar sa mu púšta v noci krv.. zobudí sa na to. Bola som sprvoty aj ja vystrašená. Teraz sa nám to stáva aj cez den, boli sme s tým na ORL a povedali, že to mavajú deti, hlavne chlapci,
vypálili mu cievky v nose, nič hrozné 🙂 malý ani nemukol.. chodíme tam pravidelne. Aj manželovi často tiekla krv z nosa ako dietatu.

ddankaa2
autor
6. júl 2016

@simik14 urcite nie, tiekla mu krv aj ked sme ju nepouzivali, a klimu treba vediet pouzivat, potom nema ako skodit..

ddankaa2
autor
6. júl 2016

@sisa077 ano? Popravde potesila si ma, dufam ze toto bude aj nas pripad...

sisa077
6. júl 2016

@ddankaa2 brali mu aj krv, nezistili nic.. len tie cievky v nose