Krvavé hlieny v stolici trojtýždňového synčeka

petrap1983
21. nov 2020

Mám trojtýždňového synčeka ktorého kŕmim protialergennou Bebou. Pôrodná váha bola 3 700g. Papá pravidelne každé 2,5-3h a aj v noci. Čo sa týka stolice je žltá, niekedy do zelena a tento víkend mal v nej krvavé hlieny. Inak prespí celý den a v noc tiež sem tam sa zobudí. Vystrašili ma práve krvavé hlieny v stolici, nakoľko pravidelne papá a prospieva. U starsieho 8 ročného syna som sa s tým nestretla, aspoň si nepamätám. Chcem sa teda spýtať či máte s tým skúsenosti a ci sa to dá poriešiť aj ambulantne a nie hneď len ležať, nakoľko má am aj staršiemu syna s ktorým sa treba aj učiť do s na oly by ožiť lebo chce iba mňa. Ďakujemhneď len

tosomja
22. nov 2020

Tak v prvom rade je zdravie a potom vozenie do školy . Určite máš niekoho, kto ti pomôže so starším a je natoľko rozumný, že si dá vysvetliť, že bratcek potrebuje vyšetrenie. Nemám skúsenosti s tým čo píšeš, ale nepýtaj sa tu, treba ísť k lekárovi.

veronika4495
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
luciakovacova0603
22. nov 2020

@petrap1983 ahoj, pises ze protialergennu Bebu mate, ale ked je to len HA Beba, moze mat alergiu na bielk.kravskeho mlieka.aj z tohto byvaju krvave hlieny u babätka.

petrap1983
autor
24. nov 2020

Trápi ma ešte jedna vec: sme s manželom spolu 11,5 roka z toho 10r ako manželia. Máme takmer 9 ročného syna a teraz sa narodil mladší. Obaja sú chcení aj plánovaní. Manžel mi so starším synom keď bol bábätko a kým chodil do škôlky nepoma hal, ale teraz keď sme si vzájomne povedali že áno teraz chceme aj druhé dieťa, bol so mnou aj v pôrodnici celý čas, kde sám od seba začal syna kŕmiť aj prebalovat a pokračuje tým aj doma. Všetko by bolo ok, ale vytáča ma od neho otázka: či som sa tešila na syna a či ho mám rada a že či nám nestačilo jedno a pritom mat dve deti ale s väčším vekovým odstupom bolo obojstranné rozhodnutie, ja osobne som vďačná za oboch chlapcov, že ich mám a že sú úplne zdraví. Mne to príde akoby v tejto oblasti bol nevyzrety, nakoľko sa ženil ako 34r. Podotýkam že sme sa brať nemuseli, ale vzájomne chceli. Rada by som poznala aj Váš pohľad na vec

petrap1983
autor
24. nov 2020

Ďakujem za radu

petrap1983
autor
24. nov 2020

Práveže kaká veľmi často. Dnes sme boli v poradni a spravila mu aj výter a v piatok budú výsledky

petrap1983
autor
24. nov 2020

@tosomja . Ide to jedno s druhým