Kto má skúsenosť s kvapkami BioGaia?

dadinka123
7. nov 2010

Ahojte, chcela by som vedieť, či niekto používa probiotické kvapky BioGaia a aké má s kvapkami skúsenosti. Ja mám 2 mesačné bábätko, s veľmiky bolesťami bruška a tiež aj s vetríkmi, ktoré sú dosť veľké a bolestivé. Naša pediatrička nám aj doporučila vyskúšať tieto kvapky, ale už 3 den má malinká dosť riedku stolicu - skoro až ako hnačku a aj mi zvracala. ☹
Ďakujem za odpovede ☹

litvikova
8. nov 2014

Mamicky moj ma tiez koliky ale strasne hltavo papa su na to noake specialne flasky?

1elluska1
14. nov 2014

my mame najlepsie skusenosti s tymi kvaptami actibax, odporucam 😎

zuzuolej
26. nov 2014

nam vyhovuju tiez actibax probiotika
mladsim clenom kvapky a starsiem tie lentilky, ktore si davam aj ja

bibistec
26. nov 2014

no kazdemu sadnu ine probiotika, u nas biogaiu pouzivame od narodenia , teraz ma dcerka 5 rokov. A to sme vyskusali uz fakt vselico. Ale u nas ju crevne problemy vaznejsieho charakteru, co u vas nemusi byt. Su ozaj jemne takze len vyskusaj a uvidis ci sadnu ale ak budu problemy pretrvavat tak sa obrat na pediatricku ona najlepsie zvazi ci je to este v medziach normy alebo treba nieco robit. drzim palce

citronade
18. dec 2014

preco by sme nic nemali dat dietatu, ked im to moze pomoct? kazdy je iny.. nam bg pomohla velmi, ale velmi... po dvoch tyzdnoch od nasadenia, v kombinacii s infacolom. koliky boli priserne, od rana do rana, den co den, 4-5 mesiacov. v dvoch mesiacoch totalne vygradovali a bola to cista psychiatria az do tych asi 5 mesiacov. Po bg a infacole aspon spala v noci a prestala kolikovat denne, nebol to zazrak, ale bolo vidiet, ze sa jej ulavilo... a ked dostala infacol na velmi tazke chvile, do troch minut bol klud...a bg denne samozrejme do toho cvicenie, ale to revala, kupele...vobec som nevyhodila zbytocne peniaze.

a este su probiotika take praskove, sa tu spominali, aj tie su fajn, resp. mozu byt dobre, len nam nesadli.

filipka3
19. dec 2014
Používateľ filipka3 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od filipka3.

ja som tiez toho nazoru, ze uzivat k antibiotikam probitoika je super a pozeram, ze aj baby odporucaju actibax, tie su aj u nas

anetkaadamko
22. dec 2014

ja mám skúsenosť s biogaiou pri prvom synovi nám pomáhali.................a teraz pri druhom iba plače, v noci nespí............. škrká mu stále v brušku................má 6 mesiacov............musela som ich vysadiť..........

veronikalu
8. apr 2018

@ajluirnaaj Dobry den chcem sa len opytat ako dlhodobo sa mozu uzivat tie kvapky BioGaia ProTectis a tie odstupi su ake?dakujem

ajluirnaaj
8. apr 2018

@veronikalu dobry den, uz ma syn 8 rokov😊 uz si ani napamatam ake odstupy som davala ako babatku. Ale probiotika davam aj teraz obcas... napriklad mesiac a potom pauzu 3-4mesiace.... aj sebe😊 ale babatku som asi stale kym mal koliky a potom tiez tak pauzovo...

mojitka13
8. apr 2018

A čo takto zájsť opäť k lekárke alebo hej zavolať?Ona vie najlepšie posúdiť stav tvojej dcérky.Vo sa týka kvapiek...ja som ich dcérke dávala a myslím, že bola v pohode

mirka2305
22. máj 2020

Baby mohla by som kombinovať Biogaju s coliprevom?

pavluska123
18. nov 2021

Amoj te mamicky chcem sa opitat mam 6mes.cerku a pomalu jej davam us aj polievocky zeleninku a tak dalej ale ako jej davam tak 4.5.lixicky a us ju taha na vracanie a aj mliecko mi nechce bars vipit davam jej sunar mali ste us ataky probrem dakujem za kazde info