Kúpele Horný Smokovec

janula2511
17. feb 2015

Mamicki ako to chodiv tychto kupeloch?kolko sa plati pre doprovod na den?dakujem za info.

bopa
11. sep 2016

@tatulienka ďakujem

veronicka12
11. sep 2016

Ahojte ideme na liecenie 23.9 s kym sa stretneme?

veronicka12
11. sep 2016

@sirell ahoj idem sa opytat na toho manzela to si ho len nahlasila alebo ako lebo ked som sa pytala bol s tym problem ze nie ze len inych penzionoch mame Smrek .Chceli by sme aby manzel chodil za nami na vikendy dakujem za odpoved

bopa
11. sep 2016

@veronicka12 ahoj, s nami..my ideme teraz piatok tiez Smrek..ked som sa pytala na muza, tak je to tak, ze pokial mas dvojlozkovu izbu, tak muz nesmie, musi byvat mimo..ale ze maju aj nejaku trojlozkovu a vtedy sice neradi, ale dovolia noc ci dve prespat..my ideme ako zaskok miesto niekoho ineho, tak netusim..teraz nas asi len dovezie na otocku a potom zistim co a ako..

veronicka12
11. sep 2016

@bopa na kolko idete my ideme na 21 manzela by som chcela mat pri sebe iba vikendy mame prideleny smrek ze vraj nejaku velku izbu lebo od 30.9. pride aj starsia dcerka za nami na 10 dni a ta bude s nami normalne na izbe 21e ubytovanie + strava

bopa
11. sep 2016

@veronicka12 aj my na 21..tak asi priamo na mieste, ked budes vidiet aka je izba, tak sa snazit ukecat..ale ze sa da ubytovat hned cez plot v nejakom penzione, cely den by ste boli spolu a vecer by siel tam..asi uvidis..

veronicka12
11. sep 2016

@bopa no musime popozerat co a ako bude. Cenovo nevies kolko asi si kocky bravaju? Co vsetko balit treba? Dakujem

bopa
11. sep 2016

To neviem, ubytko zaplatim den vopred, to je dost palka..a tam..no netusim, ked vraj je tam vsetko dost predrazene, plus kde sa da budem platit kartou..popripade vyberiem niekde z bankomatu..zalezi od toho co vsetko asi chces vidiet a zazit 😀 ja som zgrlana 😂 moj muz by isto oplieskal viac 😂 a balit budem zajtra pozajtra, este nejake veci musim dokupit..tiez sa bojim, ze nieco dolezite zabudnem 😀

veronicka12
11. sep 2016

@bopa no aj ja budem platit az na mieste a zase chceme pochodit lanovky jaskyne a pod my chodime do Tatranskej Lomnice lyzovat ale ceny su tam uplne normalne menu tam stalo 3,50e hned vedla stanice a bolo super hned vedla je obchod maju tam uplne vsetko potom daj info ako je a co netreba brat a co treba brat velke dakujem statsnu cestu a pekny pobyt ( zisti o tych manzeloch 😝 dakujem)

sirell
11. sep 2016

@veronicka12, @bopa my sme byvali v Sosne, 3 lozkova izba (bola som s 2 detmi) 2 postele + roztahovaci gauc, takze manzel byval s nami, nahlasili sme a mali sme oblecene postelne pradlo na 4 postele. minuly rok s tym problem nebol. Tatry nie su nejako extremne predrazene, ceny v potravinach ako vsade, restauracie detto ale je to uhol pohladu, samozrejme neda sa ocakavat ze ceny budu rovnake ako v nejakom zapadakove, kde neexistuje turisticky ruch. Kto nechce, nemusi minut nic, nakolko v kupeloch je plna penzia a teda nemusi ani paty vytiahmut z arealu kupelov 🙂

bopa
14. sep 2016

Baby prosim vas oplati sa mi tam brat kolobezku pre maleho? Tak som myslela, ze v areali alebo cestou do obchodu? Su tam nato chodniky?

bopa
14. sep 2016

@veronicka12 ahoj moj sa nakoniec rozhodol, ze nas tam berie teraz na otočku, ma liat, tak ze ci budeme na izbe zavreti, ze asi az dalsi vikend..

tatulienka
14. sep 2016

@bopa ano aj my sme mali..

bopa
14. sep 2016

@tatulienka dakujem 😀 lebo on mi tu uz pili usi a ja som nevedela, ci ju nebudem tahat zbytocne..

veronicka12
15. sep 2016

@sirell ahoj kde si nahlasovala manzela? my ideme v piatok s malou a manzel s druhou dcerou idu na vikend s nami no len som cchela aby boli u mna na izbe ,izbu mame velku tak neviem hadam povolia ak nie mame zarezervovane penzion🙂

veronicka12
16. sep 2016

@bopa ahoj no my vyrazame v piatok vlakom ale ide aj muz s dcerkou na vikend rezervovala som penzion hned vedla ale uvidime ci mozu byt s nami na izbe nechapem inak niekomu povolia niekomu nie budem tam este urcite volat 🙂

chtoura_ba
17. mar 2017

Ahojte. Je tu niekto kto planuje v blizkej dobe s detmi kupele v Hornom Smokovci? My cakame na vyjadrenie z Dovery...chcela by som ist koncom aprila tak snad nam to vyde...🙂

lucy56
20. mar 2017

Niekto kto ide do kupelov teraz v marci my ideme nastup zajtra tak ze nejaky kamosi kamosky pre maleho

veronicka12
22. mar 2017

Ahojte mame nastup koniec maja nahodou niekto?🙂

misa91
22. mar 2017

@veronicka12 už mate,aj pozvanku kolko tyzdnov pred nastupom posielaju.

chtoura_ba
22. mar 2017

No ja stale cakam na rozhodnutie...

veronicka12
22. mar 2017

@misa91 nemam mam len rezervovany termin🙂

misa91
22. mar 2017

nevieš kolko pred nastupom posielaju oznamenie

jankadamkova
25. mar 2017

Syn 10r ma nastup 16. 5. Ide niekoho syn?

veronicka12
7. apr 2017

Dievcence co ste si brali ked ste isli s dietatom?myslim OCR alebo rovno PN? Dakujem

chtoura_ba
10. sep 2017

@zvalka ahoj.my ideme do kupelov v Smokovci teraz v utorok. Chcem sa spytat ako kavickarka- kavu si mam doniest instatnu a len v kuchynke sa da urobit v rychlovarnej ci aj v jedalni spravia kavu? Asi vela by som chcela co? 😁My nejeme bravcove mäso,myslis ze to bude v jedalni problem?Budem s detmi ubytovana v Sosne tak dufam ze budeme spokojni a hlavne nech tam neochorieme. Strasia ma tie informacie o zapaloch pluc kvoli ktorym prave do kupelov ideme...

chtoura_ba
10. sep 2017

@lucy56 ahoj.mozem sa spytat na tvoje dojmy z pobytu v kupeloch?

zvalka
10. sep 2017

@chtoura_ba ahoj, v jedalni nebola kava. asi by ti urobili ak tak tiez len instant, ale to som nikdy tam nepila. robila som si sama v kuchynke a chodila som na kavicku - napr. Hotel Hubert Gerlachov, Cukraren u Elisky, kdekolvek v Tatrach 🙂
myslim, ze s maskom sa da dohodnut. treba si mozno den vopred nahlasit, pripadne sa dohodnut, ci mozu vam dat nieco ine. su tam mile kucharky, servirky. urcite nieco spolu vymyslite 🙂

zvalka
10. sep 2017

ani som nepisala tusim, tento rok sme boli v maji, bolo tiez uzasne.

chtoura_ba
10. sep 2017

@zvalka a prosim ta co byva bezne na ranajky?