Kúpele Horný Smokovec verzus Kúpele Lučivná

janula2424
14. okt 2022

Dobrý deň prajem. Chystáme sa so synom prvý krát na liečenie. Syn má 7r, slabú imunitu, zvykne byť aj 2x do mesiaca chorý. Horný Smokovec - páči sa mi, že je blízko Tatier, ale odrádza má že nemajú bazén, a treba dochádzať do hotela. Lučivná - procedúry vyzerajú byť fajn, aj má lepšie recenzie.
Idem s ním ako doprovod schválený poisťovňou. Teda platím si ubytovanie aj stravu???
Čo sa týka ubytovania...poraďte mi...nie som náročná. Úplne nám stačí jedna Izbicka s dvoma posteľami, tv, a samostatné wc a kúpeľňa.
Viete mi dať aj viac info ohľadom denného režimu, ako to tam prebieha. No a samozrejme koľko ste platili. Ďakujem

agbu0108
11. apr 2023

Ahojte. K tým termínom iba toľko ze som volala na začiatku marca, chcela som izbu zo zvlast kupelonou a pani mi povedala ternin najprv november/december nato 3tyzdne mi volala ze sa uvoľnilo termín v septembri tak nás preložila a dnes mi volala ze môžme nastúpiť teraz v piatok takže sa to rýchlo mení a často sa rušia termíny a môžte sa dostať naozaj oveľa skôr. Ideme prvý krát tak som zvedavá co tam bude 🙂

luckamiskoadamko
21. aug 2023

@agbu0108 prosím a kde ste boli?Lucivna či smokovec?

agbu0108
3. sep 2023

@luckamiskoadamko v smokovci sme boli v kupeloch

mata1826
2. nov 2023

@agbu0108 ahoj môžem poprosiť ako ste bola spokojná?

agbu0108
3. nov 2023

@mata1826 tak nam zial nepomohlo vobec, pre nas to bolo zbytocne tam ist ale kazdemu inak sqmozrejme.

martusik2305
23. feb 2024

@tifi2324 môžem sa spýtať ako ste boli spokojný so stravou pre deti?