Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Kývanie hlavičkou a otvorené ústa 6 týždňovej dcéry. Je to ok?

kukanka5
9. apr 2014

Ahoj som prvorodicka,chcela by som sa opytat ci to je normalne. Moja mala ma 6 tyzdnou predvcerom divne kyvkala hlavickou zo strany na stranu lezala na chrbte a potom zrazu prevratila oci nahor, strasne som sa zlakla. Dneska pri papani prestala jest mala otvorene ustocka a zacala sa cela chviet. Je to normalne? Strasne sa onu bojim.

kelly7
9. apr 2014

Isla by som k detskej lekarke urcite

misaelka
9. apr 2014

detsky lekar, prip. neurolog. tu odpovede nehladaj.

anicka246
9. apr 2014

Ahoj, to s tým kívaním hlavou robí aj náš malý síce má 7 mesiacov za chvílku, ale toho by som sa nebála, prevracal oči ked papal MM inak nie a to chvenie neviem no, to som zatiaľ nepostrehla, nechcem ťa strašiť, alebo zneistiť, ale ak sa bojíš tak zavolaj na pohotovosť... mne tiež raz malý straaašne plakal, nevedel sa nadýchnúť skoro, tak som sa báála, a až ked som na pohotovosť zavolala, tam ma ulkudnili (mával koliky a toto bol jeden z jeho najhorších dní)Alebo ak vydržíš do zajtra, tak určite by som šla k pediatričke. Ale hlavne nestresuj a verím že to nebude nič vážne.. držím palce

siska53
9. apr 2014

Nas sa chvel obcas pri papani,taky tras rucicky alebo hlavky mal a u nas sa z toho vyklul reflux.
ale chod za,pediatrom,ten vas posle na,vysetrenia. Vy mozete mat uplne nieco ine.

reni1512
9. apr 2014

noo ... mala by si navstivit neurologa ... normalne to velmi nie je, ale s chladnou hlavou! 🙂

broonislava
9. apr 2014

Ahoj. Pre pokoj v duši choď za neurológom, nech ti dá tvoja pediatrička výmenný lístok. U môjho syna sa podobné príznaky bohužial skončili diagn. epilepsia, ale povedali mi, že vraj som prišla neskoro, keby som prišla aspoň 2 mesiace skôr, tak by sa to dalo ešte podchytiť. A tam som ja urobila chybu, že som tieto príznaky hovorila detskej lekárke a ona nad tým mávla rukou, že to nič nie je, že to malé deti občas prevrátia očká "stĺpikom", tak som jej uverila, až keď sa to zintenzívnilo, tak som utekala sama na neurológiu. Nerob vôbec paniku, len kľudne choď, povedz,čo je vo veci.
Teraz máme malú dcérku a keď sa mi niečo nezdalo,hneď pri najbližšej príležitosti som to aj natočila na kameru a utekala som k neurológovi. Už som mu asi aj riadne liezla na nervy, ale ja už nechcem nič podceniť.

m_ij_ka
10. apr 2014

treba navštíviť pediatra a potom neurológa, určite to treba riešiť 🙂

prstek
10. apr 2014

čo najskôr neurológa!!!

katarinka26
10. apr 2014

urcite ako tu pisu dievcata, bezdebaty treba ist k detskej lekarke, dnes, urcite Dnes, radsej zbytocne ako vôbec, DRZTE SA

dugyna
10. apr 2014

Načo niektorí ľudia vypisuju na fora v situaciach kedy jednozacne treba ist k lekarovi!

stanislavao
10. apr 2014

urcite chodte cim skor k vasmu pediatrovi a neurologovi. aby ste bla kludna, treba dietatko vysetrit. tu vam nikto neda diagnozu.

alietam
10. apr 2014

ist k detskej lekarke a ockovali vas uz ?tu ti nikdo netrufne dat diagnozu zavolat pediatrickea tam smerovat otazku na to ju mate ked sa ti nezda vlastne dieta.

Tu začni písať odpoveď...

Odošli