Liečebný pobyt pre dieťa v Bardejovských kúpeľoch

ajkalc
15. apr 2012

Mate niektora skusenosti z liecenia? Mam 16 rocneho syna a schvalili mu kupelnu liecbu kvoli refluxu v Bardejove. Ako to tam prebieha? A pomohlo vam to? Aka je kvalita ubytovania?

lenika25
4. máj 2016

@pepemommy cize ak som dobre pocitala vas to vynde 540eur aj s dietatom ...a mna az 721e. Uff

lenika25
4. máj 2016

@katka1981 hmmmm. My by sme mali ist 1x teraz, koli tomu ze syn ma bakteriu v zaludku ktora nie a nie odist, vzdy nam robi problemy. Zvracia mi,hnackuje musim,davat pozor co zje. Najhorsie je to ze mi nechce jest a spekuluje. Pri kazdom novom jedle ho napne. Bol ako 4ročny v KE na sonde do zaludka totalne ma to polozilo. Vzdy ho boli brucho uz ani neviem ci ma klame alebo nie. Nemam sil uz sa na to pozerat ked mu pride zle aky je biely a bez zivota,preto som myslela ze sa dam na to liecenie a nejako nasetrime. No co sa tyka tych poplatkov odlisne sa to tu pise, pockam si na papiere asi od poistovne este nedosli, cakame ci schvalia

katka1981
4. máj 2016

@lenika25, aku bakteriu ma v zaludku? Posli mi IP prosim

lenika25
4. máj 2016

@katka1981 pisala som

adrianna23
4. máj 2016

Nie zienky.. Samoplatca si hradi vsetko a schvaleny doprovod poistovnou cast nakladov. Cize oplati sa doprovod vybavit.. Ale ako tu citam tak zdvihli kupelny poplatok o desat centov na den.. No je to vela platenia

lenika25
4. máj 2016

@adrianna23 si ma potesila, uvidime ci to bude aj nas pripad...

pepemommy
4. máj 2016

@lenika25 nám neschválili doprovod. Že je len do troch rokov. Dosť ma tým naštvali

pepemommy
4. máj 2016

@lenika25 podľa mňa pomôže. Moja Dr mi vravela že ju ako decko naučili v Bardejove jest.

adrianna23
4. máj 2016

@pepemommy neschvalili doprovod? Och joj.. Nechcela si dolozit nejake vyjadrenie od dr. ze je na teba dieta naviazane a pod.?

libuska2
11. máj 2016

A my sme mali este aj tak, ze mama ma problemy s pohybovym ustrojenstvom a prieduskami, takze tam bola ako pacient a nic neplatila, ale zaroven bola ako doprovod pre deti a boli sme vsetci spolu ubytovani

katka1981
4. apr 2017

Ahojte, dcerka ma ist do Valentiny sama, mate niekto skusenosti? Dakujem.

lenika25
4. apr 2017

@katka1981 ja co som pocula su sestricky sproste.ak su deti same.ja by som nepustila.kolko krat ze rodicia volali a bola nejaka bitka.povedali ze nic sa nestalo.pride dieta z liecenia a tolko porozprava ze clovek sa za hlavu chyta.je lepsie s rodicom ist maju iny pristup

adrianna23
4. apr 2017

@katka1981 mozno podla toho, kolko ma rokov. Zase je pravda, ze Bardejovske kupele su jedny z najkrajsich a dieta je tam ako v tabore. Kazdy den su vonku, maju program a kopu zazitkov. 8 rocne deti zvladnu kupele v pohode

katka1981
4. apr 2017

@lenika25, moja zlata, presne toto som sa docitala. Som z toho znechutena. My sme chceli dat dceru na prazdniny letne, ale nedalo sa to vybavit. Ma ist 12.6. Samozrejme ze nechcela, ale som jej to ospevovala, ze je to ako tabor, budu sa menej ucit atd. Ale ajked je strasne neposlusna, nemam to srdce ju tam chuda dat. Ja som chodila na liecenia ale my sme mali zlate sestricky. *Nie na SK. Za prve jej to liecenie celiakiu nevylieci, za druhe nam to prazdniny nevyplni a aby tam trpela, tak to ozaj nie. Prosim ta a ty mas odkial tieto info?

pepemommy
4. apr 2017

@katka1981 my sme bolí minulý rok bola som s malym ale stretávali sme sa s deťmi z Valentíny. No na tie deti by som bola sprostá aj ja. Strašne výrastky.

katka1981
4. apr 2017

@adrianna23, tyzden pred nastupom bude mat 8. Ako zvladnut by to musela. Ale mne ide o to, ze aby tie sestricky ozaj robili dozor, aby sa jej nieco nestalo.

katka1981
4. apr 2017

@pepemommy, akurat som volala s muzom a hovori, ze vies pravda je niekde na pol ceste. Lenze ked bude 3 tyzdne medzi debilmi, aby nedosla domov este horsia nez je, potom si mozem cez leto s nou doma rovno hodit maslu. Som na MD.

lenika25
4. apr 2017

@katka1981 kedysi aom i ja zhanala informacie ..ved su tu stare moje prispevky..a niektore zeny mi pisali do sprav toho vela a nebola to jedna.spravy tu na mk z min.roku nemam.nedavaj ju a hotovo.ja som tiez bola na lieceni ako 10procna tusim a sama...tiez to nebolo podla mojich predstav...bili nas po perine ked sme nechceli spat.nedajboze som sa ozvala tak som skoncila s holou p... na chodbe od 1 v noci do 2 hod stat.mala som len vrch pyzama.celiakiu este ziadne liecenie nevyliecilo...to mate odporucanie od lekara?

lenika25
4. apr 2017

Ja som tam mala iat min.roku lenze kym sa dr spamatala..a poistovna mi to schvalila bol tusim maj jun uz nepamatam a bolo plno.cize sme nesli...a toho roku som sa pytala ci ideme ci nie tak ze netreba ked sa zlepsilo..jasne no ma pravdu.ale mohli sme ist.uz sme aj nakupovali dopredu co sme potrebovali na liecenie a nakoniec to padlo...s
@adrianna23 sme sa mali stretnut pred rokom ako tehulky..a nevyslo to ani toho roku.tak mozno niekedy nabuduce...aj ked bude mat 8rokov tak ho sameho nedam. 😅

adrianna23
4. apr 2017

😂 kludne aj s dospelymi detmi pojdeme ta ne? Si oddychnut od povinnosti🙂

zuzanar2
4. apr 2017

Zaujala ma diskusia....pridala by som do nej svoju skúsenosť a postrehy. Boli sme s deťmi pred dvoma rokmi v Bardejovských kúpeľov. Čo sa týka prostredia, úplná paráda. My sme všetky procedúry absolvovali s deťmi, deťi mali 4,5 a 7,5 roka....bolo ich treba upozorňovať, aby napr. inhalovali správne, nevyrušovali atď. Jednoducho aby tie procedúry mali nejaký význam. Deti, ktoré boli sami vo Valentíne, ráno zobrala sestrička na procedúry, sadla si na chodbu a deti tie procedúry obchodili sami alebo aj neobchodili. Niektorí na to kašlali, sedeli na lavičke a procedúry ignorovali. Sestrička samozrejme nemala šancu to pri toľkých deťoch odstriehnúť. Takže tak čo sa týka procedúr. Program tam deti majú fakt pestrý, určite sa tam nenudia a celkovo tri týždne sú v krásnom prostredí, čo už len samo o sebe určite k lepšiemu zdraviu pomôže.
Takže tak asi môj príspevok, pravda je niekde na ceste.
Naši majú tento rok 6,5 a 9,5 a kúpele chceme zasa absolvovať spolu, Ale je to individuálne, každé dieťa je iné, inak vyspelé atď.
Držím palce.

adrianna23
4. apr 2017

@zuzanar2 kedy sa chystate do kupelov?

katka1981
4. apr 2017

@lenika25,to nemyslis vazne? Tak ja sa ozaj nemozem stazovat, a to som nebola svata. Musis mat odporucanie lekara a celiatik ma na to narok, jasne ze ju to nevylieci, ale nase nervy si potrebuju tiez oddychnut.

lenika25
4. apr 2017

@katka1981 no a najlepsie ked chlapci z izby chodili na mna kukat.cize som sa skryvala rukami...pamatam dodnes lebo nam kazali spat bez gati...

lenika25
4. apr 2017

@katka1981
A stala som hned vedla izby sestier (aby ma kontrolovali ci tam stojim) kde sa vzdy svietilo cize bolo vidno svetlo na chodbu cize ma chlapci videli..ale to bolo davnejsie uz...

adrianna23
4. apr 2017

@lenika25 pockaj, ale ty si bola v inych kupeloch, nie v Bardejovskych..to sa tu uz miesa🙂

lenika25
4. apr 2017

@adrianna23 jasne ze bola..aj keby je tomu uz 17rokov...ale jeden pripad podobny mne sa tam stal a matka to riesila policiou a sestricky z valentiny boli na vysluchu..4roky dozadu..neviem najst ten prispevok..

adrianna23
4. apr 2017

@lenika25 tak to je smutne☹

lenika25
4. apr 2017

@adrianna23 bolo to mimo sezony...1x iba sa to objavilo v spravach ale pomazane tvare atd...potom v prispevkoch pisala znama poskodenej ze to bolo v bardejove. A uz druha reportaz neskor uz spominali ubytovnu valentinu.

katka1981
5. apr 2017

@lenika25, toto je uz na basu z mojhopohladu, to je nieco strasne. Ako vam mohli kazat spat naholo?