Liečenie apotického ekzému

saski333
23. okt 2014

Vie niekto poradit co by zabralo na liecenie atopickeho ekzemu u 16 mesacnej dcerki? uz som zufala.Cele to zacalo ked mala 5 mesiacov zacala mat hnacky bola plne kojena doktorka povedala ze je vyhladovena ze uz jej moje mlieko nestaci mam jej dat Nutrilon no po nom zacala zvracat enormne skoncili sme na infekcnom tam som si vsimla na nohach sa jej zacal robit ekzem, vsetky vysetrenia boli negativne nic nezistili, po dvoch mesiacoch som skusala mliecnu kasu zase zvracala, av desiatom mesiaci jogurt ked po dvoch mini lyzickach zvracala10 krat tak to uz bolo jasne ze vsetko neni ok .Ekzem sa zhorsil samozrejme aj ja som přestala jest jogurty a mlieko ked som ju kojila. Robili jej vysetrenia na alergiu a laktozu vsetko negativně povedali ze mame na nej skusat mlieka.Ekzem stale hrozny tak som prestala jest vsetko mliecne syr atd. čítala som zlozenia, ekzem zacal uplne miznut cela natesena som bola. Az kym mala neochorela mala soplik trochu sa zhorsil, potom prislo ockovanie tak to sa zhorsil rapidne uz som zufala chcem jej pomoct len neviem ako.

zuzka4444
23. okt 2014

Pozri skupinku Mame nasledky po ockovani - treba nasadit detox - poradit sa s homeopatikom. Tiez odporucam kozie mlieko, mojim to od atopu pomohlo, ale mali len par mesiacov - od 3-4 som davala len kozie mlieko.

saski333
autor
23. okt 2014

Len to je snou tazke lebo ine mliecko nechce len moje skusala som sojove pila dva tyzdne po trosku a potom nechcela.Dakujem za radu.

zuzka4444
23. okt 2014

@saski333 Mlieko nepotrebuje, tym sa nestresuj, to akurat zahlienuje...

xfenix
23. okt 2014

nas detsky lekar neodporuca kravske mlieko, odporuca kozie mlieko, skuste pripadne ryzove, skuste pripadne potriet kokosovym olejom panenskym. hlavne cim menej potravin co maju exka, striekane.. a dieta bude pit to, co mu ponuknete. Ak nechce ine ako kravske, tak to jej nedajte, dajte ine a povedzte ze ine nebude. Ak nebude chciet ani to, nedavajte ziadne, nepotrebuje to.

desszi
23. okt 2014

@saski333 vynechat hlavne alergeny - lepok, mliecne bielkoviny, laktozu, vynechat cukor, bielu muku, strava je velmi dolezita, je viac ako pravdepodobne, ze traviaci trakt slecny je zapaleny, to sa musi zahojit a to nejaku chvilu trva. Okrem toho detoxikovat (homeopaticky, kvapkami Energy alebo Jonasovymi kvapkami, kazdemu vyhovuje ine, treba si vybrat) a dalej neockovat. To je velmi strucne ako sa ekzemu casom zbavite. Potrebuje to vsak vela lasky a trpezlivosti, neide to zo dna na den.

saski333
autor
23. okt 2014

pani Zuzka prosim vas ako sa da skontaktovat s homeopatikom? normalne maju ordinacie ?

saski333
autor
23. okt 2014

Dakujem za rady.

anglicanka1981
24. okt 2014

Nam pomaha krem Skin-Cap, nie je to kortikoid. Pomohol aj mne v tehotenstve, aj malemu, ked sa mu nieco zjavi.

ajka30
24. okt 2014

@anglicanka1981 no, nechcem zbytocne plasit, ale so skin capom sa tiahne afera, ze obsahuje kortikoidy, aj ked to neuvadzaju v zlozeni, v niektorych krajinach ( myslim ze napr. UK a kanade ) je zakazany. Takzko povedat, ci ej to pravda alebo black marketing.....

anglicanka1981
24. okt 2014

@ajka30 citala som o tom, konzultovala s farmaceutmi a kazdy mi potvrdil ,ze blbost. Je to taka fajn mastna zinkova mast, vdaka zinku to nesvrbi a teda sa to nerozsiruje.
Kortikoidy mi ucinkovali rychlejsie, ale v tehu som nechcela.