Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Liek na podporu spánku dieťaťa

kacennnka
10. sep 2015

Ahojte, prosim Vas, nemate typ na nejaky sirup,tablety atd na podporu spanku dietata (1,5r)? Idealne nieco na PRIRODNEJ BAZE,NESKODLIVE ale co zarucene zafunguje? Chystame sa totiz na dlhsi let a dcerka ma problem zaspat mimo postielku, tak ak by to bolo nutne po com by som mohla siahnut v lietadle? Samozrejme sa nechystam dieta napchavat liekmi aby spalo, ide o jednorazovku keby to bolo naozaj nutne, keby planovala trebars niekolko hodin plakat. Dakujem

majulino
10. sep 2015

na prirodnej bazepochybujem z eti nieco zaberie skus sa opytat detskej lekarky mi ak ideme na dlhsiu cestu autom tak nam dr. odporucala fenistil alebo dithiaden mame tiez rovnaky problem ale u na side skor o to ze mala sa pri placi zajakava az modrie

ofinka
10. sep 2015

mozno nejake antihistaminika, na ich baze su aj niektore lieky na upokojenie a proti nevolnosti v dopravnych prostriedkoch, a teda aj v lietadle. ale to treba zistit v lekarni, ci je nieco aj pre take male deti, pripadne ci sa moze podat nejaka mikrodavka.

eeffka
10. sep 2015

@kacennnka prirodne nie je zarucene, teda okrem caju z makovic 😀 , ja som takto na dovolenky bravala dithiden a vraj deti spia aj z kynedrilu

janickacrazy
10. sep 2015

@kacennnka No ak máš také dieťa ako ja, tak ti nezaspí ani keby si mu dala neviemčo. My sme šli s malým do Irska, ked mal 6 mesiacov, celá cesta vrátane odvozu na letisko nám trvala 12 hodín a moj krpec bol celý čas hore s naširoko otvorenými vygúlenými očami, len aby mu dačo neušlo. Zaspal až ked sme konečne dorazili na miesto pobytu. On celkovo málo spával, aj mi doktorka napísala akési lieky na spanie, ked som už bola hotová, ale ked som si prečítala tie nežiadúce účinky, tak som mu to ani nedala radšej.

zlomenesrdcemicai
19. aug 2019

Moja dcéra má 2 roky aj 8 mesiacov a každú jednu noc plače kričí bes príčiny a to už trvá veľmi dlho nikto sa z nás riadne nevyspal ešte a budú mi ďalšie dve dcérky v noci začne plakať a vrestat že to už nieje únosné prosím o radu je to dôležité už neviem čo jej mám dať aby konečne predošlá celú noc a nebudila nás všetkých sirup sedalia nepomohol a ani iné lieky čo dala detská doktorka.

Tu začni písať odpoveď...

Odošli