Liek na silný kašeľ

katka2505
12. dec 2014

Ahojte baby, potrebovala by som rada..naša mala začala mať od začiatku týždňa soplíky, dala som jej Olynth, no pridal sa kašeľ, tak aj mucosolvan junior..nakoľko sa kašeľ začal v stredu stupňovať, bola som s ňou včera u doktorky, dala na antibiotiká Amoksiklav + automaticky probiotiká, a na noc a ráno po 10 kvapiek fenistilu...kašle strašne, no už druhú noc ju tak strašne dusilo, že sme polku noci nespali..už som nevedela, čo s ňou..myslela som, že ten Fenistil jej to trochu stiahne...rozmýšľala som, že by som jej večer nedala Mucosolvan, možno aj z neho..že by som jej dala naposledy okolo piatej

simca06022011
12. dec 2014

@katka2505 vecer sa mucosolvan nedava, najneskor o 16tej ho treba davat. Lebo potom z neho vykasliava celu noc. Ale potesim ta.. u nas je to iste, ja davam na noc stoptussin+aerius, dva vankuse, 2 noci ani ona nespala riadne, nie to este my... aj tak pokasle ked lahne, ale o vela menej. My sme nedostali ATB, ale uz nam to prechadza hadam...

janka2501
12. dec 2014

Atb zvyknu zabrat za 2-3 dni. Nam dokonca az na posledny den bratia atb zabrali. Pockaj este a uvidis bude to lepsie.

katrin21
12. dec 2014

@katka2505 no, mne takto kaslala dcera, horuckovala 6 dni a nakoniec mala zapal pluc a potvrdili sa hranicne hodnoty chlamydie a mykoplazmy, ktore mozu tento zapal pluc vyvolať a teraz je toho vela.. zistit sa to da len RTG... dostali sme ATB a hned zabrali....
tak ak by kasel neustupoval ani po 3-4 dnoch od ATB, chod zase k lekarke

katka2505
autor
12. dec 2014

@katrin21
to mi povedala aj doktorka..boli sme tam včera, že ak by sa to nezlepšilo do utorka, nech prídeme..ale tak veď beriem, že nemôžem hneď čakať zázraky, keď mala zatiaľ len 3 dávky antibiotík..

katka2505
autor
12. dec 2014

juj..len ma trochu mrzí, tešili sme sa, že konečne spolu pôjdeme tento rok na vianočné trhy do Viedne, sme si zajednali aj ubytovanie, mali sme ísť zajtra do nedele..a môžeme ostať akurát doma.. ☹ nám sa vždy niečo takto dokašle..

katrin21
12. dec 2014

@katka2505 no, napr. ja pri tom zapale pluc som videla na nej uz po prvej tabletke zlepsenie.. na obed si ju dala, uz vecer nemala konecne horucku , a uz druhy den aj menej zacala kaslať, po 3 dnoch viditelny rozdiel...
ale jasne,ze treba tie 3 dni pockať

katka2505
autor
12. dec 2014

@katrin21
my sme ani horúčku našťastie nemali..a tieto antibiotiká nám už dala 2 roky dozadu, keď bola chorá a tiež jej zabrali až tak na tretí deň..možno sú slabšie..

maca283
13. dec 2014

@katka2505 a neskusala si jazvecu masť nam vzdy zaberie Premasi hrdlo a nedrazdi potom na kasel

lusinda3
Odpoveď bola odstránená
Zobraz