Lymfatické uzliny u 8 týždňovej dcérky

lucuku
26. dec 2016

Ahojte
Mate skúsenosti s lymfatickymi uzlinami u dojčiat? Trapia nás už 3 týždne a má čoraz viac. Lekárka nás poslala na sono.

janinah
26. dec 2016

odbery nejaké robila?

lucuku
autor
26. dec 2016

@janinah nie, nerobila

janinah
26. dec 2016

zober dieťa a choď do detskej nemocnice na poriadne vyšetrenie....nechcem staršiť,ale môže to byť hocičo a aspoň základné odbery mali byť už urobené....sono kedy vás objednali?

slavka1811
4. jan 2017

veskere krvne testy nech spravia lekari,malej som nasla hrcku za uchom v prvych tyzdnoch,najskor som si myslela, ze je to Torticolis(neviem presne ako sa to pise) lebo na dotyk ju nebolela alebo teda nevnimala ked som jej ju stlacala tak som si myslela,ze uzlina to nieje lebo tie povacsine bolia,abo su citlive na dotyk, boli sme preto na ortopedii,tam to vylucili, potom spravili testy,ale mala vsetko negativne,ziadny zapal,aj mne nerobili ci nemam prekonanu mononukleozu( ale ja som rodila cisarskym)tak sme sli na krcne a tam len povedali,ze to je ASI uzlina bo nevedeli co to je ked nema zapal,neboli ju to,nema ani priznaky nachladnutia a nieje to ani sval.tonus...tak uzlina,ked teda povedali lekari :/...ja som jej to aj napriek tomu masirovala bo stale som bola presvedcena , ze to ma stiahnuty sval a po par tyzdnoch to zmizlo.Mala zacala aj viac hlavickou hybat