• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Malá má výtok. Neviete z čoho to može byť?

24. novembra 2008 
Čaute kočky,
mám taký problém. Stalo sa to už 3tí krát za posledný mesiac a pol, ked som prebalovala malú- má 4 mesiace tak som si všimla na šuške výtok taký hlienovito šedo zelenkavý, aj na plienke to bolo. Utrela som jej to, umyla v umývadle a odvtedy nič..prešlo pár týždnov a zase... a dnes po nejakých troch týždnoch zase...len tak malinko...neviete čo to može znamenať? Alebo z čoho to má?
Žeby z plienky? Nejaká alergia alebo čo? K doktorke idem až v decembri, chcela som tam isť lenže ono ked je to vždy prejde tak vlastne nemam čo doktorke ukázať.
Inak malú kupem každy večer, umývam ju mydlom z BIODERMY z lekárne...predtym som ju umývala so Sebamedom, už aj vtedy to mala, takže asi to z mydla nebude...
Poraďte.Ďakujem.
22. nov 2008 o 22:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no mydlom by som ju asi neumývala... mydlo dosť vysušuje a ničí prirodzenú mikroflóru na genitáliách. radšej len čistou vodou. ani plienka nerobí dobre - zaparuje a nevetrá (teda aj používaš jednorazovky). môže sa jej tam množiť mikóza. šla by som asi k dr., spraví výter a nasadí krém, ak bude treba. ten výtok z niečoho mať musí a možno ju to aj svrbí :unamused: ak to nič nebude, aspoň budeš pokojnejšia :slight_smile:
22. nov 2008 o 23:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
majula, určite k lekárovi ´, môže to byť zápal vnútorných rodidiel, infekcia. Malé dievčatká môžu mať rovnaké problémy ako dospelé ženy a je dôležité to minimálne v záujme ich budúcej plodnosti nezanedbať
22. nov 2008 o 23:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
určite k dr.
mohla sa jej tam preniesť napr.infekcia keď kakala..(v tom majú zase chlapi výhodu,že im nič také nehrozí...)
23. nov 2008 o 09:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
majula, presne ako pise audrey, umyvat len cistou vodou a urcite ist k dr.
23. nov 2008 o 10:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
majula,mali sme to iste,len tak par krat som to nasla,poslali nas na detsku gynekologiu a spravili jej kultivaciu a mala tam crevne bakterie,zanieslo sa z plienky,ale len na ++,takze doktorka povedala nech sledujeme a kym sa nezhorsi,nebudeme dalej riesit take male dievcatko nejakymi cipkami vaginalnymi,nasa bola vtedy priblizne v rovnakom veku.mydlom ju urcite neumyvaj,ja mam glycerinovy gel na to a upustila som od vseliakych detskych kremikov na ritku a mazem len cistou bielou vazelinou a preslo to same,len okamzite ako sa vykaka,treba dat prec a poriadne poumyvat,ale to robi kazda mamina,len si na to davam este vacsi pozor teraz.
23. nov 2008 o 16:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
este keby ta niekam posialali,chod na kramare,je tam skvela doktorka,len jej neklop,neznasa to :grinning:
23. nov 2008 o 16:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
majula: ako tvrdia kočky. navštíviť detského gynekológa. určite to neni nič vážne, možno keď sa pokakala, tak jej niečo behlo dovnútra a možno chytila niečo
23. nov 2008 o 17:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
majula, ešte jedna vec ma napadla, nepouzivaj na cistenie pri prebalovani vlhcene obrusky. moze to tiez drazdit
23. nov 2008 o 21:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
No caute, tak dakujem za rady, vyberiem sa s nou k doktorke nech ma radsej posle k detskej gynekologicke..chuda male...
Ako pise annag nech nema v buducnosti problemy...
Ako tak teraz rozmyslam moze to mat naozaj z tej stolice..Ja ju vzdy prebalujem ked sa pokaka HNED, aj jej umyjem ritku v umyvadle hned ale raz sa stalo ze sa tak pokakala ze to mala hadam za usami, a je mozne ze sa jej tam nieco dostalo...no uvidime... Dam Vám hned vediet ked sa dozviem nieco nove....
Zatial dakujem...Pa
23. nov 2008 o 21:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vlhcene obrusky a to mydlo vadia hlavne ked je kvasinkova infekcia,tento zeleny vytok poukazuje skor na bakterie.ja som mydlo vyrdila,ale vlhcene obrusky sme pouzivali dalej
24. nov 2008 o 09:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok