Mala som krč v nohe počas pôrodu a stŕpnutá noha

butterfly24
11. okt 2012

Mamičky,kt.zvas ma podobny problem ako ja?Min.tyzden sm rodila normalnou cestou a pocas porodu sm chytila krc do lavej nohy a odvtedy mam strpnutu nohu,nevladzem chodit...vcera sm bola u lekara a povedal mi ze mi ochrnula noha,alebo nerv...berem antibiotika,a musim ist este aj na ct...nemate niekto podobnu skusenost???bojim sa ze uz to nikdy nebude take ako predtym:(

pedroma
11. okt 2012

@butterfly24 ja som tesne po porode dostala fajn krc do pravej nohy. Porodna sestricka mi vsak okamzite zacala natahovat sval, dost razantne a dlho, no bolest poriadna, ale hlavne ze pomohlo. Teraz som treti tyzden po porode a noha je ok.
Nic Ti s tym na sale nerobili?

lutia
12. okt 2012

@butterfly24 ja som dostavala krce do obidvoch noh pri porode ale nemam z toho ziadne nasledky teda s tymi nohami...ale co mam od porodu nove su bolesti hlavy a tiez chodim po vysetreniach.... :(

mpg
12. okt 2012

Niekedy sa kŕče v nohách objavujú pri nedostatku magnézia, skúste si ho doplniť, či by nepomohlo.

diankakandrova
12. okt 2012

ja som 4 tyzdne po porode tiez ma stale boli hlava teda neviem preco mozno preto ze po porode sa staram o dcerku a skoro vobec nespim ale aj mne trpla lava noha tiez doktor povedal ze je to nerv ale nerozumiem preco ti v nemocnici nic s nohou nerobili masirovanie natahovanie svalu cvycenie , dufam ze ti bude lepsie

butterfly24
autor
12. okt 2012

umna bol problem ze sm najprv bola na takej blbej "koze"kde sm mala nerovnomerne natiahnute nohy,a pocs toho sm chytila krc...jedine cm smnou robili bolo ze ked sm bola otvorena na 9,5cm tak ma 6presunuli na druhu "kozu"aby sm mohla odrodit....masaz?iba asi tak minutu a hotovo..magnezium berem,kupila sm si magne b6,a teraz uz mam aj antibiotika...a 24teho musim ist na nejake vysetrenie s nohou....mamicky veeeelmi sa bojim ze to tak ostane:((drzte mi palce by to preslo...

julsh123
19. apr 2024

@butterfly24 ahoj ako si prosím dopadla s nohou?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre