Malé červené pupačiky

lady511
30. sep 2012

Ahojte maminy,prosím Vás o radu,,moja mala ma už velmi dlho červeny bodky,take vyražtičky v okolí pipinky,, 😒 už som hladala na internete čo na to aj to čo mi lekár poradil nič nič nezaberá,stále to ma velmi citlive a škaredo vyhadzane ☹ ,,skušala som asi všetky masti na trhu,,od rybacej masti,bepanthen,sudocrem,,potom taku mastičku z jednoty,,aj mastičku an zapareniny,,,aj z avonu,,,a stále to ma skušala som aj puder nech sa to trošku vysuší,,ale stále to am dost červene,,prestala som používat aj vlhčenne etda len občas na ritku,,neviem či to možu byt plienkami,,ale nepoužívame pampers lebo tie viem že su dost parfumovne...nemate predsa len niaku radu,,,niaky iný kremik,,,alebo vaša babo ma tiež neičo podobne?dakujem za rady 😉

cerez
30. sep 2012

Skúšali ste aj Imazol? Nepoužívala by som vlhčené utierky, najlepšie umyť zadoček pod tečúcou vodou a ja som svoje detičky keď mali problém kúpala aj v harmančeku alebo v repíku.

junovka
30. sep 2012

@lady511 moze to byt aj plienkami, vlh.utierkami...ak si nevies dat rady uz dlhsi cas, tak chod radsej na kozne, tam ti urcite pomozu a dcerka bude fit za par dni.Osobna skusenost 😉

lady511
autor
30. sep 2012

@cerez
@junovka imazol som neskušala,,lebo mi odporučila bepanthen v lekarni ten chvílu pomahal ale nie na dlho,,,aj harmančeks me skušali,,ale asi to kožne navštívime,,,ked kaka umívam ju stále 😉

cerez
30. sep 2012

Ak to dlho trvá, možno by to chcelo naozaj už kožného. Ináč ten imazol je dobrý a nám pomohol. U nás sa to stáva keď sú veľmi mokré vlhčené utierky a hneď na to som dala plienku. Osvedčilo sa mi po vlhč. utierkach ešte utrieť zadoček do sucha a dať mastičku.

blavacka
30. sep 2012

skus zmenit plienky, moja mala maval takuto rekaciu, ked je vadily plienky, my pouzivame huggies premium ale dobre su aj babylove z DM drogerie a obycajnu calciovu masticku z lekarne. Nam tiez dali plno masticiek od kozneho a este sa to zhorsilo. Neutierat vlhkymi obsruskami ale zatial umyvat pod vodou a obycajne tuhe mydlo bupi modre s lanolinom.
Po 2 dnoch sme mali pokoj a uz sa nam nic nevyhodilo...

poly1
30. sep 2012

Ahoj.Skúšala si hypermangán?

ducci
24. okt 2012

no nam pomoha caste vetranie ritky, umyvanie cistou vodou, pouzivame pampers premium a natierame bepanthenom.