Mali ste zlatého stafylokoka v nose?

andisko
4. jan 2015

Maminy, mam taku otazku. Maly (2r.) ma podla vyteru zlateho stafylokoka v nose. Nejako to uz liecime, nejako sa to vracia a tak.. zvykne to tak prebiehat vraj. Ale moja otazka znie, ak ste to mali vy alebo vase starsie deti: ako ho to boli? Ako to bolelo vas, stipe to? Tlaci alebo aky to je pocit? Nema ziadny soplik, len stale si pcha prsty do nosa a ukazuje, ze ma "bobo" a budi sa na to v noci a place/fnuka od bolesti chvilu kym zase zaspi.. Mam pocit, ze nechce moc lezat, lepsie sa mu sedi, ale to je mozno len moj pocit. Dakujem Vam za odpovede na moju zvlastnu otazku 🙂

siska53
4. jan 2015

Mna ani syna nic nebolelo..lrn sme mali klasiki-hrdlo a sopel. Po atb to preslo.
Ale ked som mala 18,vtedy som sa ho mesiac nevedela zbavit. 1-2dnizdrava a opat..vtedy som ho ale mala v hrdle, aj som.citila,ako na mna ide ta bolest hrdla. No a pokazil mi imunitu.. Odvtedy som bola chorlavejsia nejaky cas... Potom to preslo.. To,ze za tu chorobnost moze on,som sa dozvedela az prednedavnom.
A vlastne u nas sa tiez od vlanajska,ako sme to mali,zhorsilo.. Len fakt neviem teraz,ci je to nim alebo plesnou,s ktorou v zime bojujeme. Mozno oboje.
V kazdom.pripade treb preliecit.
Niekto na to pouziva koloidne striebro.

nevestickka
4. jan 2015

skús si prečítať niečo o Kapucínke, je to liečivá rastlina - prírodné antibiotikum, ktoré jediné účinkuje aj na stafylokoka a streptokoka. Nám pomáha na pretrvávajúce infekcie dýchacích ciest. Dá sa vypestovať, alebo užívať ako tabletka či tinktúra. Pre viac info pozri aj tu http://www.zdravie-z-prirody.com/products/eleut...

sampo
4. jan 2015

Moja starsia si to doniesla z porodnice v oku, potom sa to prestahovalo do nosa. Bola male babo, takze netusim, ci ju to bolelo, mali sme na to koloidne striebro, ale dlho sa to vlieklo, potom uniflox 😝

miku1
5. jan 2015

Mladšia si to priniesla z pôrodnice, liečili sme antibiotikami. Staršia to chytila pred 3 mesiacmi, tiež dostala antibiotika. Zatiaľ máme pokoj. Ani jednu z nich to nejak nebolelo, len mali stále soplíky. Inak nič.

bartonka1
25. feb 2015

Baby, nam dnes Mudr. povedala, ze HO ma aj nas trojmesacny syncek. No zarazilo ma, ked povedala, ze sa to neda uplne vyliecit, ze si to ponesie do dospelosti..Aj vy mate taku vedomost, ze sa neda vyliecit?