Málo rastového hormónu

lilysk
5. jún 2014

Moja dcera ma skoro 3 roky - celiakiu a dnes na zaklade vysledkov krvi jej vyslo ,ze ma vela zeleza a malo rastoveho hormonu .Moja obvodna bude v praci az v pondelok a tato co sme dnes u nej boli je gastro a poslala nas na hematologiu a endokrinologiu(nemala zajem diskutovat ) ,takze nemam ani s kym o tom hovorit ☹Uplne som na prasky !
Mali ste niektora take nieco ?Malo rastoveho hormonu ?Ako ste to rieisili ?
dakujem

misaelka
6. jún 2014

ja trpim Turnerovym Syndromom vtedy aj dostatocna hladina rast hormonu nestaci a musi sa pridavat este dalsi. pravdepodobne bude tvoja dcerka musiet brat rast. hormon v injekciach (bohuzial v tabletkach to nejde) az kym sa jej vyska neda do poriadku.su na to specialne injekcne pera s velmi tenkymi malymi ihlickami (to ani nie su ihly). injekcia sa podava 1x denne vecer pred spanim. ja sama som si tu injekciu pichala od 3rokov ! nie je to ziadna veda. nie je sa coho bat. mozno vas este poslu na genetiku ale to len hadam. napis ako ste dopadli, zaujima ma to.hlavne sa treba ukludnit, dcerka neumiera 😎 @lilysk

lilysk
autor
6. jún 2014

@misaelka Ahoj moja mala je sice mensia ,ale nie je uplne mini - koncom augusta bude mat 3 roky a normalne jej kupujem veci na 3 roky a su jej dobre 🙂 V pondelok idem k obvodnej ona ma syna celiatika a ma normalny pristup aj ked nieco nie je celkom ok tak to povie normalne ,ale tato na gastre ma stale tak vystrasi ,ze potom neviem 3 noci spat ☹

misaelka
6. jún 2014

vsak uvidite co vam povedia, ten rast.hormon naozaj nie je ziadna hroza