Používame cookies. Viac informácií tu. OK

Málo vláskov u 5 ročnej dcérky

nika74
2. feb 2012

Moja staršia dcérka má 5 rokov a na jej vek má len jemné páperíčko na hlave.Síce jej v poslednej dobe kus zhustli,ale stále ich má kratučké.Pýtala som sa aj v lekárni,či nemajú niečo pre malé deti,ale dostala som odpoveď,že mám čakať,že je to o génoch.Napriek tomu,nemá niektorá z Vás nejakú dobrú skúsenosť s nejakými prípravkami?Ostrihať ju nechcem,lebo by tým viac trpela.ďakujem za každú odpoveď!!! Veronika

annaopialova
2. feb 2012

ahoj dobra je zihlava ak sa da zohnat zihlavovy extrat a tym jej potierat aj brezova tinktura je dobra len neviem ci nieco take je

p.j.jacky
2. feb 2012

@nika74 ahoj som kadernicka a priklanam sa k lekarnicke.je to o genoch.mnozstvo vlasovych korienkov nenamnozis,vyvijaju sa uz v matkynom brusku.strihanim sa vyriesi len to ze vlasove korienky nebudu vycerpane tazobou dlzky a budu mat viac sily vlas vyzivovat,takze ak ma dcerka dlhe vlasy zvolila by som nejaky kompromis.urcite nie strihat na chlapca 🙂,ale tiez nie vlasy po pas...neviem aky ma tvoja dcerka strih...tazko radit.na cesanie pouzivat umely riedky hreben a pri umyvani vlasov jemne,ale dokladne masirovat pokozku hlavy,aby sa prekrvila a vlasove korienky dostali vyzivu.
urcite by som detske vlasy nezatazovala chemiou.Ked tak maximalne davat vitaminy oralne.nic na pokozku ci na vlasy. 😉

p.j.jacky
2. feb 2012

@annaopialova ano je,a ked uz davat,tak pockat na jaro,natrhat si ju vyvarit a preliat.Je to cisto prirodne.

annaopialova
2. feb 2012

@p.j.jacky ja som nemyslela chemiu a dnesnej dobe urcite je dostat nieco na prirodnej baze

zuzanockamt
2. feb 2012

@nika74 asi budes sklamana,ale fakt len cakat ... ja som ako dieta prezila to iste ... prve vlasy az okolo 2.rokov a potom az do puberty velikanska bieda, rieducke, slabucke, nic nepomahalo, pocas pubert sa to zlepsilo a po puberte uz som mala normalne vlasy a najväcsi zazrak sa konal po porode ... väcsina zien sa stazuje na to, ako im vypadali, mne ostali krasne huste a kvalita vyborna ... dlhe do pol chrbta momentalne ... takze sa neboj, casom sa vlasy budu zlepsovat ... ja mam syna a zdedil tento "problem po mne, ma 16 mesiacov a holu hlavu, ale neriesim to, lebo u chlapca to je nepodstatne

Tu začni písať odpoveď...

Odošli