Používame cookies. Viac informácií tu. OK
pitr5
29. jan 2019

ahoj @jarca1111 .. naša síce reflux nemala, ale zato grckala riadne.. takže u nás fungoval detský klinový vankúš (v predeti.sk som kupovala) a takéto schodíky..

https://www.aladdin.sk/bezpecny-domov/baby-dan-...

využívame ich stále, keď má malá sople - a to je kvôli zubom hádam nonstop.. podložiť knihami postieľku nepomáhalo, padalo to.

držím palce.

simsalabim
29. jan 2019

@jarca1111 moje deti mali obe reflux. Najjednoduchsie aj najlacnejsie riesenie bolo pod nohy postielky dat niekolko knih, aby vznikla naklonena rovina (ktora sa dala pridanim/ odobratim kniziek vyskovo regulovat) a pomedzi tycky postielky vlozit zrolovanu deku, aby sa pripadne nesmykli uplne nadol. Moje obe zvykli mat zadok nad dekou a nozicky si prehodili na druhu stranu. V tom vankusi, co si dala foto, si neviem predstavit udrzat vacsie babo, ked sa nauci pretacat a celkove sa bude vela hybat aj v spanku.

deti95060810
29. jan 2019

aj sme mali reflux a ani sme to nemali...drahý špás...

babi81
29. jan 2019

@jarca1111 moja ano, mali sme predala som pred tyzdnom

patrica8
29. jan 2019

To je strasne podla mna 😱
Nebezpecne, ved je to nejake vysoke. Pozri kde ma to babo ritku. Nohy, ruky mu z toho visia. No otras.

Ja som davala knihy, uteraky pod matrac. Pekne to zvysilo sklon. Alebo su take sikme vankuse/podlozky aj tie mozes dat pod matrac.

malinajahoda
29. jan 2019

@jarca1111 moja malá mala reflux. Kúpila som jej klin a používam ho doteraz. Chvalabohu pomohol.

Tu začni písať odpoveď...

Odošli