Mám pocit, že sme stále v jednom kolotoči s detskými chorobami

toffifee0902
14. dec 2021

Ahojte dievčatá . Ja už tak dlhšie premýšľam či sa to deje len u nás ale sme od septembra v jednom kolotoči s chorobami. Mám dve deti , uz sme si prešli 3x brusnymi virózami , hnačkami ,horúčkami a momentálne zase kasel a antibiotiká . Každy mesiac nejaká viróza . Dcera vymeskala v škole už 27 dní. Ja len dopujem vitamínmi ,liekmi . Dvere sa nezavru na lekárni ,som tam čo chvíľa . Stále konzultácie s MUDr. Odbery ,stery .... Minulý rok sme mali kľudny. Cely rok boli zdraví. Aj vy to tak vnímate , že všade veľa chorôb ? 🤢

zuzubb007
14. dec 2021

Tuto jesen to boli fakt peklo, ja som v lekarni bola kazdy druhy den pol vyplaty len na kopu sirupov vitaminov a tak, klop klop mesiac obaja uplne v pohode tak snad do Vianoc potiahnu

vler
14. dec 2021

Cvicite, otuzujete, spite dost a kvalitne? Mate prijem vitaminov aj prirodzene, zo stravy?

hanelka1
14. dec 2021

@toffifee0902 hovorila to MUDr v telke že tým že boli deti veľa v izolácii klesla im prirodzená imunita voči rôznym vírusom, to preto. Aj moje deti často choré. A poznám veľa detí čo tiež stále choré.

mimi27712
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
agnes28
14. dec 2021

@toffifee0902 aj u nás to isté. Neustále niekto chorý...

cecilia29
14. dec 2021

Áno aj u nás tak .

guiseppinka
14. dec 2021

U dr som tak v priemere raz tyzdenne od maja minuleho roka... Tuto jesen to bolo mega. Starsia prvy tyzden v skole hned chora, mladsia bola skoro do polky oktobra doma... Teraz bola zase chora, ale zajtra ide do skolky. Ked nie ona, tak najmensi sople a potom usi... Bilancia od stvrtka minuleho tyzdna - dcera vysetrenie, piatok kontrola, vcera u dr muz a dnes obaja na kontrolu... Mame 1 rodinneho dr...