Masívny streptokok

27. mar 2023

Dobrý večer,dcéra je od mala opakovane chorá,pravidelne užíva antibiotiká,no ja som už aj písala minule,že berie veľmi často antibiotiká atd.,ale jedna sa o to,že robili jej výter z hrdla na krcnom a dnes prišli výsledky a Dr povedal,že jej vyšiel masívne streptokok a ešte jeden bacil,ale nezapamätala som si,to len tak mi povedal,že mám prísť osobne pre výsledky zajtra a ísť za obvodnou,že treba nasadiť liečbu. Dcéra brala naposledy antibiotiká summamed začiatkom marca a tri týždne pred tým cefzil. Má 9rokov. Máte niekto skúsenosť s tými bacilmi ? Ide o to,že naša detská doktorka ma presne od dnes dovolenku až do 7.4. Čiže bude až po veľkej noci. Tak neviem,ci ísť s tými výsledkami ku zastupujúcej Dr,alebo počkať kým príde naša. Ďakujem a prajem pekný večer.🍀

autor
28. mar 2023

@1mina moja je po prekonanej mononukleóze a viac diagnóz má take,ktoré sú proste chronické.. ale tento rok je to masaker,ako často mi chyba kvôli chorobe zo školy.

1mina
28. mar 2023

Hej aj moja mala vlastne v januari tu mononukleozu tak neviem ci este z toho je taka oslabena, plus je aj alergicka . Ale neviem dufam ze sa to zlepsi, ved nemoze mat vkuse anginy a atb