Používame cookies. Viac informácií tu. OK

Máte skúsenosť s baktériou yersinia enterocolitica?

lubart7
17. dec 2011

Po skoro 3mesiacoch utrap(najprv vysoke horucky, opuch klbikov na laktoch a kolenach, bolesti brucha, hlavy, moc caste stolice, silne zapachajuce, znova hocikedy teplota, nechut do jedla, ubytok na váhe, celkova unava..atd), bolo toho moc, konecne zistili malej bakteriu : yersinia enterocolitica .
Teraz sme po liecbe antibiotikami boli na dufam, ze posednom odbere krvi a cakame na vysledky.......mate niekto skusenost s takýmto niecim???

janinah
3. dec 2012

@lubart7 dúfam,že ste už v poriadku,ja toto teraz riešim,tak hľadám po nete skúsenosti iných...takže ak niekto napíše,tak ďakuejm za info,hlavne ma zaujíma liečba...

9335
25. apr 2015

Ahoj. Diagnostikovali mi yersíniu enterocoliticu, IgA 6,1 a IgG 126...štyri druhy ATB, teraz užívam prednison, sulfasalazin a trexan, ale žiadne poz. výsledky. Opuchajú mi prsty na chodidlách a trvá to už 7 mesiacov, som z toho už nešťastný a už neviem čo by som urobil, aby som si pomohol. Má niekto podobnú skúsenosť, alebo dobrú radu ? Dík.

nsilvia7
8. nov 2018

Ahojte.Ako ste na tom z liečbou yersinii?Ja sa na to liečim teraz.Je ho hrozné.Poprosim o radu.

Tu začni písať odpoveď...

Odošli