Máte skúsenosť so soplíkmi po zobudení?

kikaski
25. jún 2015

Ahojte, moja dcérka 2r. mala nádchu, tá prešla, ale ešte stále jej musím po zobudení odsávať soplík ( pred troma týždnami jej tá nádcha začala). Aj si niekedy pokýcha, odsajem a celý deň sa nič nedeje, úplne normálne funguje...aj spí dobre, aj papá, netreba jej odsávať. Neviem, či sa znepokojovať a ísť k lekárke, nech jej urobia vyšetrenia, či tomu len nechať čas. Máte s niečím takým skusenosť?

majik66
25. jún 2015

ahoj. skus jej obcas precistit nostek solou napr. physiomerom...to obre zabera 🙂 ja obcas este pouzivam aj mucoviral https://www.magister.sk/produkt/detail/produkty...

seahorse27
25. jún 2015

Nadcha sa niekedy taha aj takto dlho. Aj dcerka s tym mavala problem, museli sme dat vybrat nosne mandle. teraz mava nadcha ovela kratsi priebeh. Ak by sa takyto priebeh nadchy opakoval castejsie, treba ist na ORL ambulanciu.

kikaski
autor
25. jún 2015

@seahorse27 no práveže doteraz vôbec nebola soplíková, mala ich asi dva krát za celý čas, preto nechápem, čo ju to tak chytilo, že sa toho nemôžme zbaviť. Dávala som fenistil, ale už som prestala, aj nasivin, aj pamycon sme mali, síce soplenie prešlo, ale ráno ešte stále treba odsávať...už neviem, čo vyskúšať a ku lekárke ešte vyčkávam...

kikaski
autor
25. jún 2015

@majik66 Ďakujem, môžem ešte toto skúsiť, ale ja už akosi neverím, prestala som dávať aj nasivin, fenistil, aj physiomer, aj sinupret...

seahorse27
25. jún 2015

@kikaski U nas ten sinupret pomaha velmi, aj mne a moze sa to uzivat aj dlhodobo, ked je problem s dutinami. Alternativa je Nasivin sinus - ovela lepsie chuti, ale rychlejsie sa mina 🙂 Neviem, ci ste ho uz skusali, je to tiez take bylinkove...Fenistil ma vyznam len vtedy, ak by mala upchaty nos a nemohla by dychat kvoli soplíkom. Mucoviral sme aj my obcas pouzivali - raz zabral, inokedy nie...zalezi na tom, ci je nadcha vírusového povodu (vtedy mozno zaberie) alebo bakteriálneho (vtedy je zbytocny). Este by ste mohli skusit biolampu, ak by mala vydrzala nahrievanie...

chichua
26. jún 2015

Moj maly ma tiez take sopliky.vecer a aj cez den po prebudeni.a vela kycha. Boli sme aj u dr.ale ziadny bacil mu nevysiel.tak zrejme zuby alebo alergia.som zvedava kedy mu to prejde ☹. Ma 15m.