Príspevky pre registrovaných používateľov sa ti nezobrazujú.

  Baby, dcéra 5 ročná. Od včera teplota 38-39. Veľmi málo klesne po nurofene /panadole. Zároveň na nohách sa jej začali objavovať takéto vyrážky. Co by to mohlo byt? Na chodidlách, dlaniach nemá nič. Kiahne prekonala teraz v júli, pred týždňom dobrala atb na zapálené hrdlo. Covid test negatívny.

  Baby, chcem vyskúšať Tea tree olejček na kiahne. Viete poradiť či sa nejak riedi?

  Ahojte. Potrebujem sa zbaviť pneumatík. Sú však nastriekané farbou 🙈. Zoberú mi ich v autoservise? Platí sa za to niečo?nemáte skúsenosť? Ďakujem

  Baby, vedeli by ste mi prosím identifikovať rastliny z fotky?

  Ahojte, kto máte túto hru, odfotili by ste mi prosím slovenský návod? 🙏

  Baby, čo ste zažili koronu s príznakmi, na kolky deň vám bolo lepšie? Muž je 5.den od prejavov stále v rovnakom stave:bolest tela, hlavy, na večer zvýšená teplota. Môže sa mu stav ešte zhoršiť?

  Baby, muž je pravdepodobne pozitívny. Zajtra bude vedieť výsledok. Na kolky deň sa môžu ísť ostatní členovia domácnosti otestovať?

  Baby, prosim vás o link na dake dobre ruska pre deti. Ďakujem

  Baby, kde kupujete oblečenie pre veľmi chudých chlapcov?

  Baby, viete mi odporučiť poisťovňu na poistenie domu, kt. je využívaný ako chalupa?

  Baby, na telesnú treba biele tričko ci je to jedno aké?

  Baby co mate rodinný dom ako chalupu, koľko platíte mesačne za energie? Plus daň za nehnuteľnosť, prípade dake iné poplatky? Ďakujem

  Ahojte, viete poradiť? Chceme hypo na kúpu chalupy. Okolo 45 000€.moze byt problém, že mám pracovnú zmluvu len na zastupovanie? Manžel má na neurčito.

  Baby, na očkovaní mi potvrdia priepustku ci si musím dovolenku brat?

  Baby, uzatvárali ste niektorá telefonicky zmluvu s 02 na modrý O2 paušál? Zevraj po telefóne je to o polovicu lacnejšie. Veľmi neverím uzatváraniu zmlúv cez telefón, aby som sa na niečom nenachytala. Inak ta ponuka ma zaujala.

  Ja tomu akože nerozumiem.. Co všetko mam zaklikat?dieťa je žiakom mš. Teraz je v karantene a trieda MŠ zavretá. Mam to dobre odkliknute?

  Baby, ešte otázočka. Keď je trieda MŠ zavretá z rozhodnutia Ruvz kvôli covid pozitívnej osobe, nalasuje riaditeľka aj menovito deti na ruvz? Vedia na ruvz, že napr moje dieta je v karantene a býva na adrese XY?

  Baby,prosím, tu mam co napisat? Aké dátumy? Je to čestné prehlásenie k pandemickej očr. V apríli som na očr od 22 do 30.4.

  Baby, ako to funguje pri bez účelovej hypotéke? Čisto teoreticky. Úver 25 000€ rucim nehnuteľnostou,kt ma hodnotu 80 000.ked nebudem splácať úver, prídem o nehnuteľnosť, kt. Ma oveľa vyššiu hodnotu ako úver?

  Baby, výška pandemickej očr v máji ešte nevieme aká bude? Tých 75% denného vymeriavacieho základu je schválená len na apríl. Však?

  Baby, kto sa vyzná do katastrálnej mapy?chceme kúpiť chatu. Ma obrazku ide o parcelu 64/4 a 64/5. Vie mi niekto povedať co je ten biely obdlznik zasahujuci trochu do pozemku? Susedov plot?

  Baby, 1x idem riešiť pandemicku očr. Zavretá škôlka kvôli corone. Otázka znie. Detskej dr. Pokiaľ dieťa nie je choré nemusím nič nahlasovať? Len vypíšem a odošlem žiadosť do s.p. a na konci očr pošlem cestné prehlasenie?

  Ahojte, môže byt aj dom v družstevnom vlastníctve?

  Baby, chcem vrátiť veci z orsay. Dajú sa na predajni v tejto situácii či len poštou?

  Baby, tie kt. Sa vyznate, prosím poradiť ohľadne ročného zúčtovania o kt si budem žiadať u súčasného zamestnávateľa u kt. Pracujem od 25.5.2020.do 31.5.2020 som mala uzatvorený prác. Pomer u predchádzajúceho zamestnávateľa, bola som však na rodičovskej dovolenke do 2.6. V májovej výplate mi bola vyplatená dovolenka, kt. Som si nevycerpala inak som nepracovala . Ak som správne googlila, tak aby mi mohol súčasný zamestnávateľ spraviť ročne zúčtovanie, tak potrebujem od predchádzajúceho zamestnávateľa Potvrdenie o zdaniteľných príjmoch za rok 2020?

  Druha vec manžel si chce na mňa uplatniť nezdaniteľnú čiastku na manželku. Môže si na časť roka teda od 1.1 do 2.6,kedy som sa starala o dieťa do 3 rokov. Uvediem si tam príjem z tej dovolenky a príjem z novej prace od 25.5. do 31.5? A teda príjem od 1.6 do 2.6 si mam dáko alikvotne vypočítať ci ako? A aké doklady na túto nezdaniteľnú čiastku pre manželku mam predložiť?

  Baby, isto to tu bolo miliónkrát ale nesledovala som to... Pokiaľ chcem ísť na pcr test z dôvodu úzkeho kontaktu s covid pozitívnou osobou, tak ma objedná dr. Ci sa sama objednávam cez ten formulár?

  Dievčatá, prosím viete poradiť dáky eshop na chlapčenské legíny?

  Dievcata, ktoré máte stavebnicu seva 3?neodfotili by ste mi prosím návod na žeriav? Stačia tie obrázky s lanami.na nete som si stiahla návody ale je to nekvalitine, rozkockavene 😕

  Dievcata, na fb som pred pár dňami videla príspevok od jednej imunologicky pre svojich pacientov ako sa majú liecit, keď majú koronu. Bol tam presný zoznam "liekov". Neviem sa k tomu dostať. Nemáte na ten príspevok náhodou link resp. By mi možno stalico ako sa pani Dr vola. Dakujem

  Baby, sú v tomto legu aj kolesá?