Máte skúsenosti s užívaním Isoprinosine u 1 ročného?

zuzuj
20. máj 2011

Ahojte chcem sa opytat na Vase skusennosti s uzivaním . Mam 1 ročne dieťa, odkedy ste ho uživali a či mal nejaky efekt, resp. nejake nežiaduce učinky?

sisaha
20. máj 2011

brala ho moja starsia dcera tusim 3 mesiace v kuse. Pocas liecby ziadna choroba a po liecbe vyrazne nizsi vyskyt chorob. Takze u nas s nim bola velka spokojnost.. neziaduce ucinky som nepozorovala ziadne

zuzuj
autor
20. máj 2011

@sisaha dakujem za odpoved, predpokladam ze ho brala ked uz bola starsia? ako ta moja. A mali ste skor virusove ci bakterialne infekcie ked Vam ho Mudry dal?.

sisaha
20. máj 2011

brala ho, ked mala asi 5 rokov. Boli to skor virusove infekcie. Ale nam fakt zabral. 😉

katecameron
21. máj 2011

my ho berieme teraz vsetky 3deticky starsiemu synovi velmi pomaha od vted yco ho berie skoro vobec nieje chory a ked aj je skoro sa vylieci u neho max.spokojnost no u tych dvoch uz mensia lebo dcera je chora pravidelne kazde 2tyzdne berie ho 2mesiace a
3krat bola chora no ma snad len jednu vyhodu ze ani raz nebrala atb. aj ked bola chora preslko ju to no ale kedze kazde 2tyzdne sa jej to vracia tak mam pocit ze tam nieco nieje v poriadku a maly ten ochorie furt zo segrou ten prostredny nie

katecameron
21. máj 2011

a mavame aj vírusove aj bakterialne choroby mozno bakterialne viac nez vírusove

maznacik007
21. máj 2011

nam zabral na virusove infekcie na bakterialne vobec ... ale na tie virusove zabral vynikajuco mne to beru obe deti.. teda dcera v tabletkach a syn v sirupe

babulina
23. máj 2011

ja som brala isoprinosin ked som mala asi 14rokov, viac nez rok kvoli alergickej nadche, na nasledujuce dva roky sa mi zmiernila ale potom tak ako normalne, pocas obdobia brania mi kontrolovali pravidelne moc a oblicky, kvoli nejakym potencialnym neziaducim priznakom, ale nepamatam si uz presne

zuzuj
autor
24. máj 2011

dakujem babeny...tych neziaducich sa bojim...kedze mala je este velmi mala...ale tak hadam treba dufat ze nic sa zavazne neudeje...

miruska15
24. máj 2011

moj maly ho bral ked mal pol roka.Dr. mal podozrenie na mononukleozu.Do teraz som vobec nepremyšlala aky učinok to ma až ked som si vas tu prečitala.Tak to je super že to tak pomaha pri chorobach opytam sa na to mojej Dr.

rebecca2006
25. máj 2011

ahoj 🙂 Môj synček ho užíval 2x, raz ako 18 mes pri inf mononuleóze a potom cca o 3-4 mesiace neskôr na stimuláciu imunity, po mono bol totiž veľmi oslabený. Veľmi nám pomohol, než úč sme nemali žiadne.
Brali sme krátkodobo, do2T, ale pri imunodeficitoch sa berie aj dlhodobo. Držím palec 🙂

mata77
26. máj 2011

Ahojte zienky, tak nas tiez caka jeho uzivanie - maly ma 3 rocky a ma mononukleozu - zo zaciatku mu dr. dala ATB no bez nejakeho efektu. Malemu sa tazko dycha, uzliny ma riadne zvecsene. Najhorsie je to tazke dychanie koli zvecsenym uzlinkam aj v nosohltane, v noci hrozne chrape a budi sa koli tomu. No dnes dame prvu davku a uvidime ci sa mu polepsi, dufam, ze ano a ze nebudu ine tazkosti. Majte sa 🙂

belisa
15. jan 2015

Dobry den.Moja mala dostala teraz prvy krat tento sirup a silno dufam ze zabere .My sme od august neustale na antibiotikach.Ziadne sople kasle nic.Dostane s nicoho nic vysoke horucky a vysoke CRP naposledy 217 takze treti krat nemocnica.Spolieham ze zabere tento sirup imunolog jej ho nasadil na styri mesiace ma vraj oslabenu bunkovu imunitu

larika04
21. jan 2015

Ahoj chcem sa opytat tento sirup je aj na podporu imunity? Čiže dat ho napr zdravému dieťaťu aby neochorelo? Staršia dcéra ho užíva teraz dala nam do dr. Ako pomocníka pri kiahnach

babika_se
8. sep 2015

@belisa aj vam ten sirupcek pomohol?mame rovnaky problem a nasadili nam dany sirup.dakujem

kacenka1919
19. máj 2016

@zuzuj naša ho berie uz asi dva - tri mesiace a bude mat pol roka. Je to liem len na virusove infekcie. Virus mame bohuzial stale dlhodobo v sebe zatiaľ ...

lubi2002
30. jan 2017

@kacenka1919 my mame prave teraz zapal priedusiek, dcerka ma 5 mesiacov a dali jej tento sirup...myslite,ze je to OK? lieci to aj kasel alebo je to len na imunitu?

kacenka1919
30. jan 2017

@lubi2002
Na to sa musíte spytat lekára a je ma vas ako velmi mu dôverujete.
V pribalovom letaku okrem ineho pisu:

soprinosine sirup je indikovaný na liečbu alebo úpravu zníženej alebo nefunkčnej bunkovej imunity a na zvládnutie klinickej symptomatológie pri týchto ochoreniach:

§ Vírusové respiračné infekcie primárne a sekundárne a stavy zníženej imunity.

Takze by jej to mohlo pomoct
My ho užívame uz skoro rok ale kvoli inemu. Veka zdravia 😉

veronikanika24
12. mar 2017

@kacenka1919 v akych davkach ho prpsom davate . dakujem 🙂

kacenka1919
12. mar 2017

@veronikanika24
Mame 11kg . Dávame 2x denne po 2,5 ml. Davkovanie je v pribalovom letaku a hlavne by som dala na rady lekára . Pekny den

sandramarian20
16. mar 2018

dobri den chcem sa spytat synovi predpisala dr sirup isoprinosine aj trifed ma tam bit nejaki odstup medzi sirupmi prosim poradte mi dakuejm🙏

viva13
4. jan 2019

Prosím vás je nutná prestávka?detská nám kazala aspoň 5baleni využívať a v pribalovom čítam že po nejakej dobe 30dni pauza.Prve sme brali 3x5ml druhe 2x4ml končíme s druhým a ďalšie majú byť 1x5ml

kacenka1919
4. jan 2019

@sandramarian20 prepacte, nevsimla som si otazku. Zrejme uz nie je aktuálna

kacenka1919
4. jan 2019

@viva13 ked vam kkázala 5 baleni, urobila by som podla rad lekara. Iste na to mala dovod. My ho berieme bez prestavky uz 3 roky

viva13
4. jan 2019

@kacenka1919 Ok ďakujem

mimi1900
12. jún 2020

Moja dostala v stredu na afty v ustach... Mala 4dni vysoke teploty.... Dnes uz teplotu nema.. Ale vyrazky na celom tele.. No neviem od coho.. Prave dnes sme boli u lekara vtedy este nemala nic.. Len poobede sa vysypala... Neviem ci od sirupu alebo bude to nieco ine..

ada309
25. feb 2021

@mimi1900 téma uz staršia, ale zaujíma ma ako ste vtedy dopadli, my sme dnes tiež dostali sirup na afty, pomohol vám? Ako dlho ste užívali?

mimi1900
26. feb 2021

@ada309 bola to 6.choroba...takze nie od sirupu..

mimi1900
26. feb 2021

@mimi1900 ale ano pomohlo kym sme pouzivali